Ürün Teknoloji 01 OCAK 2012 / 16:39

KOBİ’lerin işi artık daha kolay

Fujitsu Primergy TX100 S3 serisi sunucuları ile küçük işletmelere daha kolay BT yönetimi getiriyor ve maliyet tasarrufu avantajlarını sunuyor. İki farklı sürümle piyasaya çıkan yeni sunucu ailesi, Intel Xeon işlemciler, Microsoft Windows Small Business Server Essentials 2011 ve Microsoft Windows 2008 R2 Foundation’ı destekliyor.
Küçük işletmeler için uçtan uca bir çözüm niteliği taşıyan sunucular, sundukları fiyat/performans oranı ve yüksek enerji verimliliği konusunda çok iddialı. Ailenin ‘Standard’ sürümü; dosya, yazdırma, web ve ofis uygulamalarıyla yoğun olarak çalışan KOBİ’ler için ideal bir çözüm sunarken, ‘Core’ sürümüyse karmaşık BT yönetimiyle uğraşmak istemeyen küçük işletmeleri hedef alıyor.
ETİKETLER : Sayı:852

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN