Ürün Teknoloji 02 MAYIS 2010 / 18:00

Kodak i4000 ailesi tanıtıldı

Kodak doküman tarayıcıların Türkiye’deki dağıtıcısı Bicom, Kodak’ın yeni çıkardığı Kodak i4000 serisi tarayıcıları ve “Kodak Capture Pro”nun yeni sürümünü düzenlediği basın toplantısında tanıttı.
Toplantının başında söz alan Bicom Kanal Müdürü Serdar Yücel, bilişim sektörüne bakıldığında ciro düşüşüne rağmen doküman tarafında bir artış olduğunu dile getirdi. Bu noktada Bicom olarak doküman yönetimine ve doküman piyasasında son kullanıcıya yönelik çözümler üreteceklerini belirten Yücel, sözü Kodak EMEA Bölgesi Ürün Pazarlama Müdürü olan Hauke Fast’e bıraktı. Kodak i4000 serisinden i4020’yi uygulamalı anlatımla sunan Hauke Fast tarayıcının teknik özelliklerini ayrıntılarıyla ele aldı. Tarayıcının günde 30 bin sayfa tarama yapabildiğini, kullanımın oldukça kolay olduğunu dile getiren Fast, cihazla birlikte iş verimliliğinin artacağını ve işletmelerin bu yolla zamandan tasarruf sağlayacağını vurguladı.
Kodak i4020 modeli renkli tarayıcı dakikada en çok 100 sayfa hızla (200 dpi, siyah beyaz, yatay yönde) A4 kağıdı boyutunda belge taraması gerçekleştiriyor. Dört metre uzunluğa kadar doküman tarayan cihaz, sessiz çalışmasıyla dikkatleri çekiyor. Çoklu formatta tarama yapabilen i4000 serisi otomatik boyut algılama, çoklu renk kaldırma, doküman içindeki metni otomatik olarak çevirme gibi göze çarpan özelliklere sahip.
Serideki cihazlar tüm bunların yanında doküman tarama işlemi yapıldıktan sonra taranan görüntüyü arşivleme olanağı sunuyor. Cihazın bugünün iş sorunlarına çözüm olacağını belirten Fast, ürünün doküman yönetimi sıkıntılarına çare olacağına inanıyor.
ETİKETLER : Bicom Kodak Sayı:769

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics