Ürün Teknoloji 23 NİSAN 2011 / 01:09

Kolay baskı her yerde

İş dünyasının büyük bir hızla taşınabilir hale gelmesi bu alanda ortaya çıkan ürün yelpazesini de genişletiyor. HP’nin Officejet 100 Mobile adlı yazıcısı, elektrik şebekesine bağlı olmaksızın her yerde doküman yazdırabileceğiniz bir yazıcı olarak karşınıza çıkıyor. İş hayatının dur durak bilmeyen akışı içerisinde baskı işlerini zaman kaybetmeden gerçekleştirmek isteyen çalışanlar için tasarlanmış yazıcı; küçük boyutları, verimliliği ve kullanım kolaylığıyla ön plana çıkıyor.
Officejet 100 Mobile, dahili lityum-iyon pilleri tam olarak şarj edildiğinde 500 sayfaya kadar çıktı alabilmenize olanak tanırken aynı zamanda 65 Watt’lık HP dizüstü bilgisayar adaptörleriyle de kullanılabiliyor. Ürünün taşınabilirliğini artıran bir diğer özellik ise akıllı telefonlar üzerinden Bluetooth ile gönderilen belgeleri basabilmesi.
HP Officejet 100 Mobile 329 dolar fiyat etiketine sahip.
Bilgi için: www.hp.com.tr
ETİKETLER : Sayı:818

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN