Ürün Teknoloji 26 MART 2017 / 16:32

Kontrolün anahtarı Passware

Sensormatic tarafından geliştirilen yeni bir yazılımla, giriş çıkışları takip etmenin yanında, bordrolamaya veri sağlamak, kişilerin ofis içindeki yol haritalarını görmek, lokasyonlarını belirlemek, acil durumda yoklama yapabilmek, gelen ziyaretçiden anında e-posta ile haberdar olmak ve otopark yönetimi de yapmak mümkün. Bunları mümkün kılan Passware yazılımının özellikleri şöyle sıralanıyor: 
  • Passware ile ziyaretçiniz geldiği anda, isim bilgisi ve fotoğrafının yer aldığı bir e-posta ile anında bilgilendiriliyorsunuz. Raporda personel, departman, tarih ya da ziyaretçinin firması bazında filtreler uygulayabiliyorsunuz
  • Passware’in analizi ile, sistemde tanımlanan mesai saatlerine göre, çalışanlarınızın saat kaçta, hangi kapılardan giriş-çıkış yaptığını gösteren raporu, günlük, haftalık, aylık ve yıllık filtrelere göre oluşturabiliyorsunuz. 
  • Ziyaretçilerinize de işyeri içinde dolaşım için belirli kapılardan kullanıcı giriş-çıkış yetkileri tanımlayabiliyorsunuz. Gerekirse, geriye dönük olarak ziyaretçilerinizin hangi saatte kapıları kullandığı raporunu edinebiliyorsunuz. Böylece ziyaretçileriniz belirlediğiniz alanlarda özgürce dolaşabilirken, güvenlik için gerekli giriş çıkış bilgilerini de raporlayabiliyorsunuz.
  • Acil bir durumda, çalışan ve ziyaretçilerinizin tahliyesini sağlamanıza rağmen, içeride hala birisi kaldı mı, emin olamıyorsunuz. Bina tahliyesinden sonra Passware, yetkili personele içeride kalan kişilerin kimler olduğu bilgisini lokasyonu ile birlikte anında e-posta olarak bildiriyor. Acil durum sonrası binayı terk eden kişiler de toplanma alanında istenilen konuma yerleştirilebilen mobil okuyuculara kartlarını okutabiliyorlar. Böylece dışarıya çıkan ve içeride kalan personel bilgisi çift taraflı kontrolle kesinleştiriliyor. 
  • Passware yazılımı, otopark bariyer sistemi ile entegre edilebiliyor. İş yerinizde ziyaretçi trafiği ile otopark trafik bilgilerini karşılaştıran sistem sayesinde ziyaretçilerinizi uygun otopark alanlarına yönlendirebiliyor, VİP ziyaretçiler için özel uygulamalar gerçekleştirebiliyorsunuz.
 
ETİKETLER : 1115 Sensormatic Passware

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics