Ürün Teknoloji 14 OCAK 2013 / 13:39

Kritik iş süreçlerinde artan performans

HP, Kritik İş Süreçleri için Bütünleşik Altyapılar Portföyü’nü, yeni HP Integrity sistemleri, HP-UX yazılımı ve ek hizmetlerle güncelledi. Bu yenilenen portföy; maliyet esnekliği, sahip olma kolaylığı ve ekonomik açıdan da güvenilirliği beraberinde getiriyor. HP, Integrity kritik iş sunucularında performansı ve işlem hızını 3 kat artırarak, işletmelerin sağlayacağı yedekleme güvenliği ile yatırım değerini korumasını amaçlıyor. HP’nin Intel işbirliği ile Integrity platformuna yaptığı yatırımlar, Integrity müşterilerinin teknolojik yeniliklerden, yazılım güncellemelerinden ve teknik destek güvencesinden uzun vadede yararlanmasını sağlayacak. HP, önümüzdeki yıllarda da Integrity platformlarını geliştirmeyi HP-UX, HP NonStop ve OpenVMS işletim sistemlerini destekleyerek sürdürecek ve bu desteği, x86 platformlarına da uygulayacak. HP’nin bu yaklaşımı UNIX, Windows Server ve Linux ortamlarına tek bir birleşik altyapı mimarisi sağlayarak, şirketlere uyumluluk ve maliyet avantajlarını beraberinde getirecek.

“Kritik iş sistemleri kullanan müşterilerimiz, en kritik uygulamaları için iş sürekliliği, performans ve güvenlik konularında gittikçe daha yüksek performans talep ediyor” diyen HP İş Kritik Sistemler Ülke Müdürü Hande Baykan, yenilenen portföyü, HP’nin sunucu ortamlarını Integrity portföyündeki inovasyonlarla dönüştürme yolundaki devamlılığını sürdürüyor. Bu çözümleri, geleceğin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ve kritik iş süreçleriyle uyumlu olarak tasarlanan Bütünleşik Altyapılar ile sağlıyoruz” açıklamasını da ekledi.
ETİKETLER : HP

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN