Ürün Teknoloji 22 EYLÜL 2014 / 14:25

Küçük alanların 3 boyutlu doğaya saygılı yansıtıcısı: BenQ TW523P

Günümüzde birçok kurumun tercihi daha ekonomik ve az yer kaplayan sunu cihazları oluyor. Genelde bu cihazları gün boyu hazırda bekletiyoruz. BenQ bu ihtiyaca göre çıkardığı ürünü TW523P ile hazırda beklerken 0,5W enerji tüketimi ile kurumların yüzünü güldürüyor. Bu enerji tüketimi sadece kurumların elektrik faturalarına yansımakla kalmıyor projektörün lamba ömrünü de uzatıyor.

Düşük toplam satın alma maliyeti sunan BenQ, yüzde 70’e kadar lamba güç tüketiminde tasarruf sağlayabiliyor. SmartEco moda alınan cihaz ortalama bir cihaza kıyasla çok daha enerji düzeyinde daha keskin ve net görüntü sunabiliyor. Cihaz üç dakikadan fazla hiçbir kaynak olmadan çalışır durumda olduğunda kendini hazırda beklemeye alarak gereksiz enerji harcamasının önüne geçiyor.

Enerji tasarrufu ve doğaya uyumlu yapısıyla öne çıkan TW523P’nin belki de en önemli özelliği 3 boyutlu görüntülere de destek vermesi. Son dönemde yaygınlaşan 3 boyutlu filmleri gözlükler aracılığıyla izletme fırsatı sunan cihaz, 13,000:1 çözünürlük oranı ve WXGA çözünürlüğüyle Blu-Ray boyutundaki filmlerin net şekilde izlenmesine olanak tanıyor.

Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra evinin bir köşesini sinema gecelerine ayırabilecek ailelere de uygun olan cihaz, kumandasında yer alan kolay kurulum tuşu sayesinde temel düzeyde bilgi sahibi kullanıcıları dahi mutlu edebiliyor.

Cihazın boyutları ve doğa dostu yapısı dikkate alındığında 3 boyutlu görüntüleri dahi desteklemesi, hem performansının yüksekliğini hem de ekonomik olduğunu gösteriyor.
ETİKETLER : 989
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN