Ürün Teknoloji 09 EYLÜL 2012 / 16:08

Küçük dev Ultrabook

Dünyanın en hafif 33.8 cm (13.3 inç) dizüstü bilgisayarlarından Portege Z830 Ultrabook serisi, yalnızca 1.12 kg ağırlıklarıyla en hafif platformu olmanın yanı sıra şıklık, ultra taşınabilirlik ve performansın üstün birleşimini bir araya getirdi. İnanılmaz derecede ince, hafif ve stil sahibi Portege Z830 serisi, sağlamlığı ve gereken tüm temel özellikleri gerçek bir şıklık içinde sunuluyor. Başarılı ölçüleri, arkadan aydınlatmalı sıvı sızdırmaz klavye, parmak izi okuyucu ve magnezyum alaşımlı petek dokulu kasası ile rakiplerinde olmayan birçok başarılı özelliğinden sadece birkaçı. Üzerinde barındırdığı özellikler ve özgün tasarımının yanı sıra 3G kullanımına da olanak tanıyor. 8 saatlik pil kullanım süresi ile dışarıda kullanım için son derece ideal. Karanlık mekânlar için Z830-10J aydınlatmalı tuş takımı sunmayı da ihmal etmiyor. Portege Z830 serisi 1.999, Portege Z830 3G modeli ise 1.399 dolarlık satış fiyatı ile kullanıcılarla buluşuyor.

Fonksiyonel yenilikler
Portege Z830, bir bilgisayardan beklentilerinizi aşan yeniliklerle donatılmış. 8 saatlik pil kullanım süresi ile gün boyunca adaptöre bağlılığınızı ortadan kaldırıyor. Sıvı dökülmesine karşı dayanıklı klavye kazalara karşı önlem alırken, arkadan aydınlatmalı klavye tamamen karanlık ortamlarda bile çalışma konforu sunuyor. SSD sürüceler, dosya ve uygulamaları açarken sabit disklere göre en az 3 kat hız ve daha fazla güvenirlik sunuyor. Ayrıca, Yüksek Hızlı Başlatma Teknolojisi cihazınız kapalı durumdayken çok kısa sürede açılışa geçerek zamandan tasarruf sağlıyor.

İş özellikleri
Öncelikli olarak daha hızlı ve daha verimli performans beraberinde gelişmiş Intel vPro teknolojisi ile yeni nesil güvenlik yönetilebilirlik özellikleri ön plandadır. Ayrıca disk şifreleme, şifre koruma, son derece güvenli bir giriş için parmak izi okuyucu ve Güvenilir Platform Modülü (TPM) özellikleri. Bu bilgisayar, günlük kullanımda zorlu koşullara dirençli magnezyum kasa yapısı, yüksek verimli soğutma sistemi ve onu güçlü kılan “petek dokusu” mimarisi ile güven veriyor. El dayama yüzeyinin altında yer alan petek dokusu yapı, SSD sürücü ve anakartı darbelere karşı maksimum seviyede korur. Ayrıca, Toshiba EasyGuard teknolojisi yazılım ve donanım desteğiyle dengeli çalışma olanağı sunuyor.

Cihazın özellikleri:

Ultrabook için üretilen 2. Nesil Intel Core İşlemci.
Bellek: 6 GB’a kadar DDR3
Orijinal Windows 7 Home Premium 64 bit (önceden yüklenmiş, Toshiba-HDD kurtarma).
128 GB kapasite.
33.8 cm (13.3 inç) LED arka aydınlatmalı HD ekran, 1,366 x 768 piksel.
WLAN, Bluetooth 3.0, Mobile Broadband, Gigabit Ethernet LAN.
1.3 megapiksel web kamera.
Toshiba Eco Utility. Toshiba Media Controller.Toshiba PC Health Monitor
Honeycomb yapı ile güçlendirilmiş magnezyum alaşımlı kasa.
ETİKETLER : Sayı:887

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics