Ürün Teknoloji 08 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Küçük tasarım yüksek baskı kalitesiyle buluşursa

Canon’un yeni yazıcısı PIXMA iP2700, fotoğraf laboratuvarı kalitesinde net baskı sunuyor. Küçük tasarımlı Pixma iP2700, 2 pl damlacık boyunda 4800X1200 dpi’ye varan çözünürlükte grensiz baskı sunarken Canon’un FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering) teknolojisini kullanıyor.
Yaklaşık 55 saniye içinde 10x15 cm boyutunda çerçevesiz fotoğraf basabilen yazıcı, görüntülerin canlı, renkli ve yeni görünümlü kalmaları için Canon’un ChromaLife 100+ sistemini kullanıyor. Bu sistem daha gelişmiş baskı kalitesi sunuyor ve görüntülerin daha uzun ömürlü olmalarını sağlıyor. ChromaLife 100+, Canon’un FINE teknolojisinin, canlı renklerle yüksek dayanıklılık sunan yeni orijinal Canon Fotoğraf Kağıdı ve zengin renk çoğaltımıyla daha fazla dayanıklılık sağlayan boya bazlı mürekkebinin birleşiminden oluşuyor. PIXMA iP2700’ün üstün çıktı kalitesi sayesinde kullanıcılar, evlerinde bir fotoğraf laboratuvarından alınan baskılarla kıyaslanabilecek standartta fotoğraf baskıları alabiliyorlar.
PIXMA iP2700’de bulunan Easy-PhotoPrint EX gelişmiş yazılım çözümleri, internetten basit bir şekilde baskı alınabilmesini sağlayan Auto Photo Fix II ve Easy-WebPrint EX’i içeriyor.
Easy-PhotoPrint EX, kullanıcıların çerçevesiz fotoğrafları basit adımlar izleyerek basmalarını ve otomatik göz düzeltme dahil gelişmiş özelliklerden faydalanabilmelerini sağlıyor. Auto Photo Fix II ise, düşük ışıklarda çekilen görüntülere uygulandığında olağanüstü sonuçlar veriyor. Görüntüleri çoklu bölümlere ayırdıktan sonra, tam gerektiği kadar görüntü düzeltmesini hesaplamak için, gelişmiş algoritmalar kullanıyor. Böylece, fotoğraf laboratuvarı kalitesinde, son derece güzel görünümlü baskılar ortaya çıkıyor.
Easy-WebPrint EX, internet sayfasındaki ana bölümleri seçip keserek tek bir belge içinde basılabilmesini kolaylaştıran bir uygulama. Otomatik ve manuel web sayfası seçimleri yapmak ve bir ya da birkaç web sayfasından çoklu bölümleri kırpmak gibi akıllı özellikleri bulunuyor. Öte yandan ‘bir sayfaya sığdırma’ seçeneği ile kırpılan bölümlerin boyutları tek bir sayfaya sığacak şekilde değiştirilebiliyor.
Böylece kullanıcıların, kağıt ve mürekkepten tasarruf etmeleri sağlanıyor.
Bilgi için: www.canon.com.tr
ETİKETLER : Sayı:783

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics