Ürün Teknoloji 10 TEMMUZ 2016 / 16:26

Kulaklığı “denemeden alma” dönemi kapandı

Kablosuz iletim sistemleri, kulaklık ve mikrofon alanlarında geliştirdiği cihazlarla bilinen Sennheiser, Bircom ile ortak çalışmalar sonucunda ortaya çıkarılan "Sennheiser Deneyim Odası" ile tüketiciler ile arasındaki bağı sağlamlaştırıyor.
4.Levent'teki Bircom ofisinde yer alan deneyim odasıyla kullanıcılara "ihtiyaçlarına en uygun çözümü" sunmayı amaçlayan Sennheiser, deneyim odası ile kullanıcılara her segmentte ürünü deneyimleme ve satın alma olanağı sunuyor.
Deneyim odasında, kullanıcılara giriş seviye kulaklıklardan ses tutkunlarına (Audiophile) yönelik üst segment kulaklıklara yer veren Sennheiser, deneyim odasında yer alan konuya hakim çalışanlarıyla da kullanıcıların akıllarındaki soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedefliyor.
Farklı kullanım alanlarına ait kulaklık profillerini kullanıcılarla buluşturmayı amaçlayan Sennheiser ve Bircom, özellikle oyun tarafına yönelik kulaklıklarıyla yeni dönemde iddialı olmayı amaçlıyor. Kullanıcılar, oyun kulaklarını mekanda bulunan bilgisayar ve Xbox ile deneyimlere biliyorlar.
Bunun yanı sıra DJ serisi ile de kullanıcılarına bu ürün gamında bulunan ürünleri, profesyonel DJ ekipmanları ile deneyimleme imkanı sağlayan şirket, sunduğu geniş ürün gamıyla da kullanıcılarına satın almak istedikleri ürünleri deneyimleme imkanı tanıyor.
Sennheiser Deneyim Odası, 4.Levent'teki Bircom ofisinde yer alıyor ve isteyen herkes ücretsiz ziyaret edebiliyor.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics