Ürün Teknoloji 22 OCAK 2017 / 15:40

Kullanıcısını sürekli tanıyan mobil bütünlük

HTC U Ultra; gelişmiş likit yüzeyi, yeni Dual Display ikinci ekranı, kişisel tercihlere göre sesi adapte etme özelliğini, UltraPixel ön ve arka kameraları ile parlak ışık, renk ve detayı kullanıcılara sunuyor. Telefonun kenarlarına doğru kıvrılan ve pürüzsüz biçimde birleşen parlatılmış yüzey de cihazın ele yerleşmesini sağlıyor. HTC Sense Companion, HTC USonic adaptif ses, 3D kavisli ekran özelliklerinin yanında HTC Sense Companion da kullanıcı eğilimlerini öğrenip öneriler yapıyor, sürekli kullanıcıyı tanımaya odaklanarak teklifler sunuyor.
Yeni Dual Display ikinci ekran, ihtiyaç olan bilgileri sunarken, en çok kullanılanlara, yani en sık aranan kişilere, favori uygulamalara, hatırlatma ve etkinlik bilgilerine hızlı ve kolay erişimi sağlıyor. HTC USonic ise kulağın içini sonar benzeri titreşimlerle analiz ederek, sesi kişiye ve bulunulan ortama göre uyarlıyor. HTC BoomSound da Hi-Fi hoparlörleriyle ayrıştırılmış ses tasarımını sunuyor ve farklı yönlere bakan dört mikrofon sesin pozisyonunu yakalarken, 360 derece sesi kaydediyor. Ön kamerada kolayca 16MP veya UltraPixel arasında geçiş yaparak, ışık hassasiyetli UltraPixel veya yüksek çözünürlüklü 16MP arasında seçim yapabilmek mümkün.  
ETİKETLER : HTC U Ultra 1106
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN