Ürün Teknoloji 12 HAZİRAN 2016 / 11:50

KYOCERA A4 Renkli Yazıcı ve MFP’ler İF Dizayn Ödülü Kazandı

Kyocera, ofis iş grupları için geliştirilen A4 renkli yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makinesi modellerinden 7 tanesi İF Dizayn Ödülü 2016’yı kazandı.
Üretken performans ve esnek çözüm yeteneği sunan, dakikada 30-40 sayfa arasında basabilen ürünler, doküman iş akışı optimizasyonuna katkıda bulunuyor.
Değerlendirmede, cihazların çevre dostu oluşu, atık azaltımına katkı sağlayan uzun ömürlü parçalar kullanıyor oluşu, kolay girişe sahip olması, kullanıcılara kolayca kağıt besleme ve sarf malzemeleri ürünlerin ön tarafında değiştirme olağanı sunması oldukça değer görmüştür. Ek olarak, cihazların basit hatta belirli bir zamana ait olmayan dizaynları farklı ofis ortamlarına uyum sağlamayı amaçlıyor.
Bu ödülü kazanmanın teşvikiyle, Kyocera sadece performansta değil aynı zamanda dizayn ve kullanışlılıkta kalite vadeden dayanıklı cihazları geliştirmeye devam etmeyi ve böylelikle kullanıcıların iş akışlarını etkin bir şekilde yönetebildiği ofis ortamlarını inşa etmeye katkıda bulunmayı hedefliyor.
ETİKETLER : 1076 KYOCERA

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics