Ürün Teknoloji 09 EYLÜL 2012 / 16:10

Lazerden hızlı, yarı maliyetli

Son dönemde ciddi bir atılım hamlesi başlatan Epson, modern ofislere yönelik profesyonel ürünü WP-4535 DWF’yi piyasaya çıkarttı. KDV hariç 291,67 avroluk fiyatla piyasaya çıkan ürün, ağ kurulumuna hazır, WiFi ve çift taraflı baskı özellikli dördü bir arada yazıcı.
En çok satan 10 renkli lazer yazıcıya kıyasla sayfa başına yüzde 50 daha düşük maliyet ve küçük yazdırma işleri için daha hızlı baskı sunan WorkForce Pro WP-4535 DWF’nin çift taraflı baskıda, yapılan testlerde en yakın rakibinin iki katı daha hızlı olduğu ortaya çıktı. Önemli ölçüde maliyet ve çevresel kazançlar sağlayarak, rakip lazerlere kıyasla enerji tüketiminde yüzde 80 bir azalma da sunan cihazın, mürekkep kartuşları temiz ve değiştirilmesi kolay. Cihazın kartuşları tek parça olup değiştirme işlemi son derece kolay ve sorunsuz bir şekilde yapılabiliyor.
İş için tasarlandı
4.800 x 1.200 dpi’ya kadar yüksek bir baskı çözünürlüğü, işletmelerin, anında kurudukları için su, dağılma, işaretleme kalemi ve solmaya karşı dayanıklı üstün kalitede baskılar alması anlamına geliyor. Üründe standart olarak 330 sayfalık kâğıt kapasitesi mevcut. Yüksek performanslı DURABrite Ultra mürekkep kartuşları az bakım gerektirir ve özelliğine göre 2.400 ve üzeri sayfa üreterek düşük maliyetli baskı sunuyor.
Yazıcı, USB, Ethernet ve WiFi bağlantısıyla çalışma grupları arasında paylaşım için ağ kurulumuna hazır geliyor. Öte yandan yazıcı, kullanıcıların akıllı telefonlardan ve tablet PC’lerden yazdırmasını sağlayarak, tüm mobil baskı ihtiyaçlarını karşılamak için Epson Connect ile birlikte satışa sunuluyor.

Bir  bakışta WP-4535 DWF

Çok işlevli: Baskı, tarama, fotokopi ve faks
Düşük işletme maliyetleri: Sayfa başına yüzde 50’ye varan daha düşük maliyet
Performans: Yüksek hızlı profesyonel sonuçlar
Süper hızlı dupleks: Kağıt kullanımı ve maliyetlerde tasarruf
Daha fazla bilgi için www.epson.eu
ETİKETLER : Sayı:887

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics