Ürün Teknoloji 27 ARALIK 2012 / 12:04

LCD ekranlı, müzik çalarlı parfüm

Dünyanın ünlü parfüm üreticilerinden biri tarafından hazırlanan müzik ve video oynatma özellikli LCD Ekranlı şişeli parfümü DeVobis, Türkiye’de Tekin Acar Cosmetics mağazalarında satılmaya başlandı.


Dünyanın en ünlü 10 parfüm üreticileri arasında yer alan Mark Buxton önderliğindeki ekip tarafından tasarlanan dünyanın ilk LCD ekranlı parfümü DeVobis, 3.5 inçlik LCD ekran, 2GB, bellek ve 16 GB SD kart desteği ile tüketicilerin sevdikleri video, müzik ve fotoğraf dosyalarını yüklemelerine olanak sağlıyor.


 DeVobis Women’den iki, DeVobis Men’den ise tek olmak üzere ilk olarak 3 çeşit parfüm ilk etapta İstanbul’da  Carousel ve Ankara’da  Ankamall  Tekin Acar Cosmetics mağazalarında satışa sunuldu.

Dünyada ilk defa teknoloji ambalaj ve kozmetik dünyası ile birleştiren DeVobis, müzik, fotoğraf ve video formatı ile yönetilen ekranlı yeni kozmetik şişe tasarımı ile ilk defa üretildi ve Türkiye patentli.


Ürün Özellikleri;


HD ekran


Devobıs lcd ekrana sahip olan dünyanın ilk parfüm.


 

Video, fotoğraf, ses


3.5 inçlik HD LCD ekranı, 2gb bellek ve 16 gb sd kart desteği tüketicilerin bilgisayarlarından veya sd kartlarından sevdikleri video, müzik ve fotoğraf dosyalarını yüklemelerine olanak tanır. Sevdiklerinize onlara özel olarak hazırlanmış bir hediye vermenize olanak tanır. Tüm bu özellikler tüketicinin parfüm ambalajını kişiselleştirmesine olanak tanır.


Değiştirilebilen şişe


Ürün tek kullanımlık değil; 50 cc’lik parfüm bittiğinde şişesi yenisi ile değiştirilebilir.


Local hafıza kartı


Üründe usb kablo ve sd kart ile istenilen video, fotoğraf ve müzik dosyalarını yükleyebilirsiniz. Şişenin dahili hafızası 2gb, sd kart ile de 16gb’a kadar yükseltilebilir.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN