Ürün Teknoloji 18 HAZİRAN 2016 / 14:42

Lenovo Moto ailesinin yeni üyeleri: Moto Z ve Moto Z Force

Lenovo, Moto Z ve Moto Z Force isimli iki yeni akıllı telefon modelini kullanıcıların beğenisine sundu. Moto Modları ile dikkat çeken telefonlar işlevsel ve tasarımsal olarak kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilebiliyorlar.
 
Moto Z
Askeri uçaklarda kullanılan alüminyum ile paslanmaz çelik kullanılarak üretilen yeni Moto Z, 5.2 mm incelik ve 5.5 inç Quad HD AMOLED ekrana sahip. Qualcomm SnapdragonTM 820 işlemci, 4 GB RAM ve 32 GB veya 64 GB dahili hafıza seçeneklerini de barındıran Moto Z, microSD eklendiği takdirde 2 TB’ye kadar hafıza desteği sağlıyor.
Optik imaj sabitleme ve otomatik odaklanma özelliklerinin yanında 13MP çözünürlüklü kamera ile kullanıcıların karşısına çıkan Moto Z, 5MP ön kamerasında geniş açılı bir lensle birlikte fazladan bir flaşa da sahip. Moto Z birçok üst düzey telefonda olduğu gibi parmak izi okuyucusu özelliğini de içeriyor. 30 saate kadar pil ömrüne sahip olan cihaz, TurboPower özelliği sayesinde 15 dakikalık şarj ile 8 saatlik kullanım sunabiliyor.
 
Moto Z Force
Ekranın çatlamasını veya kırılmasını engelleyen ikinci nesil Moto ShatterShield teknolojisini içeren Moto Z Force ise tamamen metal bir kasaya sahip. Moto Z’nin sahip olduğu özellikleri de içeren Moto Z Force, 40 saate kadar pil ömrünün yanında 15 dakikalık şarj ile 15 saate kadar kullanılabiliyor. Cihaz optik görüntü sabitleyici, lazer otomatik odak ve 21MP’lik kamera gibi özelliklerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 
 
Moto Modları
Moto Z akıllı telefonlar yeni Moto Modları ile ihtiyaçlara göre yeniden tasarlanabiliyorlar. JBL® SoundBoost özelliği ile telefonun ses özelliklerini geliştirirken, Moto Insta-Share Projeksiyon ile telefonu 70 inç’lik sinema ekranına çevirmek mümkün oluyor. Ayrıca Power Pack özelliği sayesinde akıllı telefona 22 saate kadar pil ömrü eklenebiliyor. Power Pack’in bir diğer özelliği ise Lenovo’nun iş ortaklarından olan Kate Spade New York, TUMI ve Incipio gibi markaların tasarılarına sahip olması.
Style Shell – Stil Kaplama özelliği ile kullanıcılar telefonun tasarımını gerçek ahşap, deri veya desenli kumaş gibi malzemelerle kendi isteklerine göre değiştirebiliyorlar. Yüksek güce sahip mıknatıslarla cihaza eklenebilen Moto Modları aynı zamanda şimdiki ve gelecekteki tüm Moto Z ürünleriyle de uyumlu olacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics