Ürün Teknoloji 20 AĞUSTOS 2016 / 10:25

Logitech G’den usta oyunculara özel fare

Logitech, eSpor oyuncularının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yeni ürünü Pro Gaming’i tanıttı. Metal yaylı tuş sistemi, dahili hafızası ve gelişmiş oyun sensörüyle Pro Gaming; hafif, dayanıklı ve erogonomik tasarımıyla turnuva profesyonellerinin gözdesi olmaya hazırlanıyor. Tasarımı G100’e benzeyen fare, oyunculara farklı bir deneyim sunuyor. eSpor oyuncularıyla çalışmanın kendileri için çok faydalı olduğunu belirten Logitech Oyun Birimi Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Ujesh Desai, oyuncuların beğenilerine göre G100 ve G303’ün en iyi özelliklerini Pro Gaming’de birleştirdiklerini söyledi.

Gelişmiş Optik Oyun Sensörü
Pro Gaming, gelişmiş PMW 3366 sensörüyle oyuncular için daimi ve üst seviye hassasiyet sağlıyor. 200-12.000 DPI’Iık yüksek ve geniş çözünürlük aralığındaki sıfır yumuşatma veya filtreleme özelliğiyle, her hızda isabetli ve güvenilir tıklama performansı sunuyor. 
 
Metal Yaylı Tuş Sistemi
Metal yaylı sistem, sağ ve sol tuşların gerginliğini ayarlayarak tıklamayı kolaylaştırıp, oyun esnasında doğru ve ışık hızında tepki verilmesine imkân tanıyor.
 
Rahat, Dayanıklı ve Hafif Tasarım
Pro Gaming, rahat tutuşu ve hafifliğinin yanı sıra en zorlu oyun testlerinden geçer not aldı. Sağ ve sol tuşları, 2 sene boyunca günde 10 saat oyun oynamaya eşdeğer 20 milyon tıklamayla test edildi. Ayrıca mouse’un üst yüzeyi, tutuş ve dayanıklılığı artıracak özel bir maddeyle kaplandı. 
 
Sürücüsüz Oyun Turnuvaları İçin Dahili Bellek
Logitech Gaming Software (LGS) sayesinde DPI, tuş ve ışık ayarları, Pro Gaming Mouse’un dahili belleğine kaydedilerek, istenilen her yere herhangi bir sıkıntı yaşanmadan taşınabiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN