Ürün Teknoloji 09 MAYIS 2010 / 18:00

Lumix DMC-FS Serisi Türkiye’de

Türkiye pazarına sunulan Panasonic Lumix DMC-FS Serisi, küçük tasarımıyla dikkat çekiyor. Seride yer alan DMC-FS10, DMC-FS11, DMC-FS30 ve DMC-FS33, ekstra optik zum, geniş açı ve akıllı LCD ekran gibi özelliklerle donatılmış durumda. Panasonic Lumix DMC-FS33 ise dokunmatik ekran özelliğiyle öne çıkıyor.
Panasonic Lumix DMC-FS10, Panasonic Lumix DMC-FS11, Panasonic Lumix DMC-FS30 ve Panasonic Lumix
DMC-FS33’ü kullanımı kolay birer makine haline getiren akıllı otomatik (iA) özelliği, serinin performansını artırıyor. Akıllı otomatik teknolojisi, çekimde en iyi sonucu sağlamak için doğru ayarları otomatik olarak seçiyor.
Seride yer alan ürünler ayrıca; el titremesinden kaynaklanabilecek bulanıklığı gidermeye yarayan MEGA Optik Görüntü Sabitleyici (MEGA O.I.S), hareketli öznelerin net bir şekilde yakalanabilmesini sağlayan Akıllı ISO kontrolü, kadrajdaki yüzü otomatik olan algılayan yüz algılama gibi özellikleri sunuyor.
14.1 megapiksel çözünürlüğündeki DMC-FS11, DMC-FS30 ve DMC-FS33’ün yanı sıra 12.1 megapiksel çözünürlüğündeki DMC-FS10 da 28 mm geniş açılı yeni Lumix  DC VARIO lens ile donanmış olarak geliyor. Her dört makine de HD kalitesinde video çekimi yapabilme yeteneğine sahip. Hızlı açılan ve görüntüleri çabucak gösterebilen eğlenceli bir yazılım olan PHOTOfunSTUDIO 5.0 ise Yüz Tanıma özelliği sayesinde görüntülerin kayıtlı yüzlere göre düzenlenebilmesine olanak veriyor. Slayt Gösteri işlevi de zengin müzik seçenekleri ve internete yüklemede sağladığı kolaylıklar ile daha da eğlenceli hale geliyor.
Ürünlerin tavsiye edilen KDV dahil satış fiyatı ise DMC-FS10 için 399 TL, DMC-FS11 için 499 TL, DMC-FS30 için 599 TL ve DMC-FS33 için 649 TL olarak sıralanıyor.
Bilgi için:
www.panasonic.com.tr

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics