Ürün Teknoloji 26 ARALIK 2010 / 18:00

Mac’lere proaktif tespit teknolojisiyle koruma

Tüm işletim sistemleri için güvenlik seçenekleri sağlamaya odaklanan ESET, bireysel Macintosh kullanıcılarına yönelik ESET Cybersecurity ürününü piyasaya sundu. ESET Cybersecurity, çeşitli platformlar için koruma sağlayarak Mac’leri daha da güvenilir hale getiriyor.
ESET Teknoloji Müdürü Richard Marko’ya göre “ESET Cybersecurity, kendine has proaktif tespit teknolojisi ile Macintosh’ların güvenliğini artırıyor. Ürün, Mac, Windows, Linux gibi çeşitli platformları hedefleyen zararlı yazılımları engelleyebiliyor. ESET Cybersecurity sezgisel motoru sayesinde zararlı yazılımları gerçek zamanlı olarak tespit ederek, kullanıcıları henüz varlığı kesinleşmemiş tehditlere karşı korumayı amaçlıyor. Bilinen zararlı yazılımların yeni varyantlarını ise jenerik imzalar ve proaktif teknolojisi sayesinde tespit ediyor. Öte yandan Cybersecurity, ESET’in tüm diğer ürünlerinde olduğu gibi minimum kaynak tüketmeyi vaat ediyor. Üründe, çıkarılabilir medya kontrolü, çeşitli platformları etkileyen tehditlerin tespiti, gelişmiş tarama ayarları gibi özellikler dikkat çekiyor.
ESET Cybersecurity 32-bit ya da 64-bit Intel işlemci gerektiriyor ve Mac OS X 10.5.x (Leopard) ve Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard) sistemlerini destekliyor. ESET Cybersecurity for Mac, www.eset.eu/download adresinden indirilebiliyor.
ETİKETLER : Sayı:801

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN