Ürün Teknoloji 19 ARALIK 2010 / 18:00

Magix, dört ürünüyle Türkiye’de

Servodata, Magix’in Türkiye dağıtıcılığını üstlendi. Magix medya yazılımları, çevrimiçi hizmetler ve çokluortam iletişim için sayısal içerikte faaliyet gösteren bir şirket ve 1993 yılından bu yana fotoğraf, video, grafik ve müzik için oluşturma, düzenleme, yönetme ve sunma üzerine yazılımlar üretiyor. Servodata, ilk aşamada Magix’in dört ürününü Türkiye pazarına sunacak.
Magix Video Deluxe 17 Plus bir 3D video kesim programı. Bu programla videoları alışıldığı gibi 2D olarak düzenlenip, sonra etkileyici 3D filmler oluşturulabiliyor. Video kaset kurtarma programında Video Easy ve pratik USB video dönüştürücüsü yardımıyla VHS ve diğer tüm kaset formatlarındaki değerli kayıtlar birkaç tıklamayla emniyete alınıyor. Magix ile, fotoğraflar ve video kayıtlar aktarılıp, metinler, müzikler ve efektler olan slayt gösterilerine dönüştürülebiliyor. Magix Video Easy HD ise, bütün aileye yönelik ilk video düzenleme programı.
Servodata Genel Müdürü Cem Haydar Bektaş, Magix ürünlerinin tanıtımı için yapılan basın toplantısında, bir yıl içinde 10 bin kutu satışını hedeflediklerini açıkladı.
ETİKETLER : Sayı:800

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN