Ürün Teknoloji 20 MAYIS 2011 / 23:57

Masanızda küçük bir yer açın

Mobil yaşam tarzı, dizüstü bilgisayar, netbook ve tablet ürünlerini sürekli değiştirirken masaüstü kullanım alışkanlıklarımız da bu değişimden geri kalmıyor. Büyük kasalar ortadan kalkıyor ve ‘hepsi bir arada’ tasarımlar ön plana çıkıyor. Exper de bu kategoride geliştirdiği Tria ile kullanıcıların kasa ve kablo karmaşasına son vermeyi hedefliyor. Evde tüm temel işlerinizi rahatça yerine getirebilecek Tria, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 21,5 inçlik ekranı ile oturma odanızı ikinci bir Full HD TV ile donatmış oluyor.
Siyah rengi ve parlak tasarımıyla oldukça şık bir görünüm sunan Tria, gücünü 2.4 GHz’lik Intel Core i3 370M işlemcisinden alıyor ve birçok uygulamanın rahatça çalışabilmesi için de 3 GB bellekle geliyor. Ürünün depolama birimi ise 320 GB kapasiteli bir sabit disk.
Kablosuz klavye seti
Tria kasanın kalabalığıyla beraber kablo karmaşasını da ortadan kaldırıyor. Bilgisayar zengin bağlantı seçenekleriyle de kullanıcısına gerek ev gerekse ofis ortamında büyük rahatlık sağlıyor. HDMI dışında kablosuz ağ, 1,3 megapiksel dahili kamera gibi standart özelliklere de sahip olan Tria, Microsoft Windows 7 Home Premium işletim sistemiyle geliyor ve 1.480 TL fiyatla satışa sunuluyor.
Bilgi için:
www.exper.com.tr
ETİKETLER : Sayı:822

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics