Ürün Teknoloji 03 AĞUSTOS 2016 / 12:45

Microsoft’un yeni oyun konsolu Xbox One S Türkiye’de!

Microsoft’un yüzde 40 oranında küçülen ve yenilenen oyun konsolu Xbox One S, dünya ile aynı anda 2 Ağustos’tan itibaren Türkiye’de de satışa sunuldu. Xbox One S’in çıkışı 2 TB’lık Limited Edition sürümüyle olacak. Sınırlı sayıdaki bu ürünler sadece MediaMarkt mağazalarında 1.899 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Xbox One S, Bluetooth özelliğine sahip yeni nesil kumanda kolu, 4K ve HDR desteği ile geliyor. 
Önceki model Xbox One’a kıyasla yüzde 40 daha küçük tasarlanan ve eski konsollardaki güç ünitesini de cihazın içinde bulunduran yeni konsolun rengini Microsoft ‘’robot beyazı’’ olarak tanımlıyor. Türkiye pazarına 2 TB kapasiteye sahip özel ve sınırlı sayıda üretilmiş sürümle giriş yapan Xbox One S,  MediaMarkt’ın internet sitesi üzerinden de alınabiliyor. Eylül ayı itibarı ile ise 1 TB kapasiteli yeni Xbox One S modeli 1.699 TL fiyat etiketiyle satışa çıkacak. 
Bluetooth desteğine sahip kablosuz kumanda ile kapsama alanı 5.5 metreye ulaşırken, oyuncular kumandayı Windows PC ile de kullanabiliyor. Ayrıca konsol gibi beyaz renkte olan bu kumandanın arkasında dokulu tutma noktaları var. Oyunseverler, 4K içerikleri Netflix ve Amazon Video ile çevrimiçi yürüterek Ultra HD Blu-ray filmleri Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme ile yüksek kalitede izleme şansına sahip olacak.
 
ETİKETLER : Microsoft Xbox One S

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics