Ürün Teknoloji 17 KASIM 2014 / 10:20

Microsoft, Lumia 535'i tanıttı

Microsoft’un Nokia’yı satın almasının ardından yaptığı en radikal değişiklik Lumia 535 ile karşımıza çıktı. 5 MP ön kamerası ve 5 inç geniş ekranıyla Skype görüntülü görüşme, Word, Excel ve PowerPoint programlarından oluşan Office paketi, 15 GB OneDrive bulut depolama alanı, -Türkiye’de henüz hizmet vermese de- kişisel asistan Cortana ve Microsoft Outlook’tan oluşan beş farklı Microsoft deneyimini, uygun fiyatla sunan Lumia 535, piyasaya tanıtıldı.

Lumia 535’in özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

  • Hep hatırda kalacak görüntülü Skype aramaları yaparak dahili Skype entegrasyon özelliği sayesinde sesli ve görüntülü görüşmeler arasında sorunsuz geçiş.

  • Yüklü Office paketiyle Word, Excel ve PowerPoint belgelerine ve OneNote defterlerine her yerden ulaşarak, işlem yapma ve paylaşma imkanı.

  • Ücretsiz 15 GB OneDrive bulut depolama alanıyla fotoğrafları, videoları ve Office dokümanlarını güvenli bir şekilde depolama ve eşzamanlama imkanı.

  • İhtiyaçlarınızı anlayan ve size özel çözümler sunan sanal kişisel asistan Cortana.*

  • Kullanıma hazır Microsoft Outlook ile hareket halindeyken bile iş ve özel e-postalarınıza ulaşım.


Microsoft Telefonlar Kurumsal Başkan Yardımcısı Jo Harlow, “Lumia 535 ‘5x5x5’ adını verdiğimiz özel bir paket olarak geliyor. İnovasyon herkes için ulaşılabilir olmalı. Biz bunu en iyi Microsoft servislerini ücretsiz, entegre ve kullanıma hazır bir şekilde sunarak sağlıyoruz. Geniş açılı 5 MP ön kamera ve geniş 5 inç qHD ekrandan oluşan bir paketi son derece hesaplı bir fiyattan sunuyoruz” dedi.

Lumia 535 Kasım ayı içerisinde başlıca pazarlarda parlak yeşil, parlak turuncu, beyaz, koyu gri, camgöbeği mavisi ve siyah renklerde satışa sunulacak.
ETİKETLER : 996

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics