Ürün Teknoloji 17 EKİM 2010 / 18:00

Milestone, Türk tüketicisiyle buluştu

Son dönemde hakkında sıkça konuşulan Motorola Milestone, Türkiye pazarına sunuldu. Android 2.1 tabanlı Milestone, kaydırmalı Q klavye, dokunmatik ekran gibi özelliklerle geliyor. Android 2.1 işletim sistemiyle güçlendirilen cihaz, 3.7 inç geniş ekranı ve 13.7 mm kayar klavyeye sahip tasarımıyla da farklılaşıyor. Ürün, yakınlaştırma ve sıkıştırma özellikli, çoklu dokunmatik, piksel sayısı benzerlerden iki kat fazla olan yüksek çözünürlüklü ekranıyla da dikkat çekiyor.
480x854 piksel çözünürlüğünü destekleyen 16:9 oranında, 16 milyon renk ve 3D grafikleriyle WVGA ekrana sahip ürün, 5 MP kamera ve LED flaşıyla DVD kalitesinde video, yüksek hızlı cortex A8 işlemci, 8 GB bellek kartı gibi çeşitli teknik özellikler sunuyor.
Google Search, Google Maps, Google Mail ve YouTube gibi çok sayıda mobil uygulamayla birlikte gelen Milestone, kullanıcılara ayrıca Android Market üzerindeki sayısız uygulama ve eklentiye erişim olanağı sunuyor.
Bilgi için:
www.motorola.com.tr
ETİKETLER : Sayı:792

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN