Ürün Teknoloji 28 HAZİRAN 2010 / 09:09

Mobil işistasyonu

Özellikle profesyonel kullanıcılar gittikleri her yere işlerini de götürür ve çalışmayı sürdürmek için mobil bir işistasyonuna gerek duyarlar. Dell Precision M4400 işte tam bu ihtiyaç için tasarlanmış bir ürün. Ürün test merkezimize ulaştığında önce ebatlarından ürktük. Ancak özelliklerini, pil ömrü ve mobil bağlantı seçeneklerini görünce işte dedik BThaber okuyucusunun isteyeceği türden bir ürün.

İşletmeler için ideal
Dell Precision M4400, bir bütün olarak sistem yönetimini geliştirmeye yardımcı olmak için çok çeşitli Latitude E Ailesi docking sistemleri ve çevre aygıtlarıyla uyumlu bir ürün. Daha da önemlisi ilk alışta biraz pahalı kalsa da daha az teknoloji yenilemesi ve dolayısıyla daha düşük destek maliyetleriyle toplam sahip olma maliyeti düşük bir ürün. Precision M4400 mobil işistasyonlarındaki bütünleşik 3G modülü ile daha fazla mobilite olanağı sunuyor. Gelişmiş anten teknolojisine sahip Precision işistasyonları her yerden bağlantı olanağı da sağlıyor.

Dell PrecisionTM  M4400’ün özellikleri

l Intel CoreTM 2 Duo ve Extreme Edition işlemci
Gelişmiş OpenGL grafik özellikleri
l Canlı yüksek çözünürlüklü 39 cm 15,4 inç ekran
l FX770 grafik motoru ve 512 MB ayrılmış bellekle gelişmiş 3B grafikleri
l Tahmini başlangıç ağırlığı yalnızca 2,69 kg
l Net 39 cm 15,4 inç yüksek çözünürlükte görüntü
l 3G, Wi-Fi, Mobil Geniş Bant
l Bluetooth  ve HyperBand Çeşitleme Anteni ile kablosuz iletişim
l Fiyatı 3.264 TL (yaklaşık değer).
ETİKETLER : sayı:777

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN