Ürün Teknoloji 18 HAZİRAN 2016 / 06:45

Mobit endüstriyel tabletlere yoğunlaşıyor

İş ortaklarına çözümler sunmaya devam eden Mobit Bilişim, endüstriyel tablet alanında yeni çalışmalar yapmaya devam ediyor.
Elektrik, gaz, su ve telekomünikasyon hizmetleri, mobil iş gücüne sahip iş alanları arasında dikkat çekiyor. Bu hizmetlerin birçoğu hala günümüzde kağıt bazlı süreçlerle ya da sabit masaüstü bilgisayarlarla sürdürülüyor. Sadece ofiste değil sahada da bu cihazlarla hizmet veriliyor. Bu eski sistemler küresel pazarda hizmet veren diğer şirketlerin kullandığı sistemlerle rekabet etmekten oldukça uzak. Endüstriyel tabletler gerçek zamanlı reaksiyon gücü ve yeni iletişim standartlarına uygun özellikleri ile ön plana çıkıyor.
Mobit Bilişim Pazarlama ve Ürün Yöneticisi Nurettin Afşar, “Endüstriyel tabletler, sürekli dengeli ve güvenilir gerçek zamanlı iş zekası çözümleri sağlar. Endüstriyel tabletler ağır saha testleri ve gerçek dünya değerlendirmeleri sonucunda günümüz modern Utility hizmetlerinin gerçek zamanlı ve uzun vadeli taleplerini güvenle karşılayabilecek tek cihaz yapısına sahip olduğunu ispatlamıştır. Bu cihazlar, saha servis yetkinliğini geliştirmek için tasarlanmış bağlantı standartlarıyla tam uyumlu ilk ve tam anlamıyla mobil tek cihazlardır. Endüstriyel tabletler, yıllar boyu baskı altında hızlı performansını ve dayanıklılığını göstermiştir. Pazara sunulan yeni nesil cihazlar planlanmış veya planlanmamış saha operasyonlarını desteklemek için daha da iyi özelliklerle donatılmıştır” şeklinde konuştu.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN