Ürün Teknoloji 31 OCAK 2014 / 10:50

Modellemede kavramsal tasarım

Dassault Systemes, 3Dexperience platformundaki ilk Solidworks uygulamasını tanıttı.Dassault Systèmes 3Dexperience Platformu’nda tasarım dünyasının ufkunu genişletiyor ve tüm Solidworks topluluğuna Dassault Systèmes uygulamaları, içeriği ve hizmetlerinin gücünü sunuyor. Mechanical Conceptual, Dassault Systèmes'in tasarım teknolojisi ile Solidworks’ün kullanımı kolay arabirimini birleştiriyor. Bu kombinasyon kavramsal makine tasarımını sadeleştirmeye ve kolaylaştırmaya yardımcı oluyor.

Kavramların tasarım engelinine takılmadan geliştirilebilen,  sezgisel araç düzeneğiyle yapısız modelleme yapabilen, sosyal ve bağlantılı bir  modelleme ortamı. SOLIDWORKS Mechanical Conceptual Nisan 2014'ten itibaren genel olarak bulunabilir olacak.Solidworks çözümünün en önemli avantajlarından biri, dahili bulut özellikleri aracılığıyla çevrimiçi olarak birlikte çalışma ortamı sağlaması.

Dassault Systèmes Solidworks CEO'su Bertrand Sicot yeni çözümle ilgili şunları söyledi: “Teknolojiler ve iş modelleri değişirken kullanıcılarımız, daha rekabetçi ve yenilikçi olabilmeleri için daha geniş çaplı olarak birlikte çalışmalarına, 3D üretim ve 3D baskıdan faydalanmalarına yardımcı olacak en yeni araçları sağlamamız konusunda bize güveniyorlar.  İlk kez olarak tüm üretim sektörü, global SOLIDWORKS topluluğunun yanı sıra dünya çapındaki CATIA topluluğu için yeni nesil süreç deneyimlerini güçlendiren, oyunun kurallarını değiştiren bir sosyal platformun avantajlarından faydalanabilecek.  Müşterilerimizin birçok tesisinde kurulu olan SOLIDWORKS Mechanical Conceptual, kavramsal tasarımı geliştirerek kullanıcıların fikirlerini hızlı bir şekilde dijital ortama geçirmesine ve geliştirmesine ve pazar payını artıran ödüllü tasarımlar oluşturmasına olanak tanıdı.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics