Ürün Teknoloji 28 KASIM 2010 / 18:00

Motorola Milestone da Türkiye’de


Akıllı telefon pazarını en renkli simalarından Motorola Milestone da Türk kullanıcılarla buluştu. Yalnızca 13,7 milimetre kalınlığındaki Milestone, kaydırmalı QWERTY klavyesi, dokunmatik ekranı ve Android 2.1 işletim sisteminin sağladığı olanaklar ve 999 TL’lik fiyatıyla akıllı telefon pazarında alternatif arayan kullanıcıları hedefliyor.
Çağdaş akıllı telefonlar için farklı bir alternatif sunan Motorola Milestone, Türkiye’de piyasaya sunuldu. Android 2.1 işletim sistemiyle güçlendirilen cihaz, aynı anda birçok uygulamayı kullanmaya izin veriyor. Aynı şekilde, 13.7 milimetrelik kayar QWERTY klavyeyle desteklenen Milestone, yakınlaştırma ve sıkıştırma özellikli, çoklu dokunmatik, yüksek çözünürlüklü ekranıyla rakipleri arasında öncü nitelikte bir donanıma sahip.
Google Search, Google Maps, Google Mail ve YouTube gibi çok sayıda mobil uygulamanın hazır olarak geldiği Milestone, kullanıcılara ayrıca Android Market üzerindeki binlerce uygulama ve eklentiye erişim olanağı sunuyor.
Android 2.1 temelli bir cihaz olan Milestone, üstün özellikleri ile pazardaki diğer akıllı telefonların önüne geçebilecek özelliklere sahip. Tam ekran webde gezinme, çok sayıda uygulama arasında hızla geçiş yapabilme ve üzerinde gelen Google uygulamaları ile Milestone sunduğu zengin tüketici deneyimini daha da ileri boyutlara taşıyor.
Cihazın bazı özellikleri ise şöyle: WVGA(480x854 piksel çözünürlüğünü destekleyen 16:9 oranında, 16 milyon renk ve 3D grafikleriyle) geniş
ekran 3.7 inç geniş ekran, yüksek hızlı cortex A8 işlemci, çoklu dokunmatik yakınlaştırma ve sıkıştırma, 5 MP kamera ve LED flaşıyla DVD kalitesinde video, Motorola Media Link ve Motorola Phone Portal ile medya içeriğini telefon, masaüstü ve webde paylaşma, Stereo Bluetooth-BT 2.1, USB 2.0, 3.5 mm kulaklık girişi, CrystalTalk Plus ile yüksek konuşma kalitesi, 8 GB bellek kartı, Google uygulamaları: Google Search, Google Maps with Latitude, Google Mail, YouTube ve Google Talk, birleşik Google ve Microsoft Office Kişiler, Navigasyon: GPS, MOTONAV, Google Maps, E-Compass Latitude, E-posta: IMAP ve POP, Google Mail, IM: Google Talk, Takvim: Exchange, Calendar.

l Nedir:
Motorola Milestone akıllı telefon.
l Artılar:
Fiyat-performans.
l Eksiler:
Boyutlara göre fazla olan ağırlığı.
l Fiyatı:
KDV dâhil 999 TL
ETİKETLER : Sayı:797

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics