Ürün Teknoloji 11 MART 2012 / 17:26

Müşterilere esnek konuşlandırma seçenekleri

Symantec veri koruma, veri depolama yönetimi ve güvenlik çözümleri için esnek ve yerleştirilmesi kolay bir dağıtım modeli sağlayan yeni ürün stratejisini açıkladı. Yeni yaklaşım, kurumların bulut teknolojileri ve yazılımlar arasından bilişim teknolojileri alanındaki ihtiyaçlarına ve ortamlarına en uygun olacak çözümü seçmelerini sağlıyor. Bu sayede kurumlar da güçlerini artırıyorlar. NetBackup 5200 tekilleştirme ve NetBackUp 5200 yedekleme/tekilleştirme ürünlerinin kullanıma sunulmasıyla birlikte Symantec şirket stratejisi dağıtım, fiyat ve karışıklığın azaltılması noktasında beklentileri karşılıyor.
Araştırma şirketi IDC’ye göre, yazılım ürünleri pazarının 2014’e kadar 3,7 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Symantec’in ürün stratejisi 2010 yılında NetBackUp
5000 tekilleştirme serisinin piyasaya sürülmesiyle başlamıştı. Symantec veri koruması, bellek yönetimi ve güvenlik alanlarındaki çözümlerin portföyüne yeni ürünler eklemeye devam edecek. Başlangıçta seçili pazarlara sürülecek olacak ürünler, talep arttıkça küresel pazara da yayılacak.
Yeni ürün stratejisi doğrultusunda Symantec yeni ürünü olan NetBackup 5220 yedekleme/tekilleştirme cihazını tanıttı. NetBackup 5220, ölçeklenebilir yedekleme ve tekilleştirme için, kolay ve hızlı biçimde var olan yedekleme ortamına dahil edilebilmesi, donanım ve yazılım bileşenlerinin bir arada sunulması sayesinde müşterilerinin veri koruma altyapılarını genişletmesini sağlıyor.

Bilgi için:
www.symantec.com/tr
ETİKETLER : Sayı:862

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics