Ürün Teknoloji 06 MART 2011 / 18:00

Navigasyonda Türkçe sesli yönlendirme

Yeni TomTom Via navigasyon cihazı ile TomTom, orta sınıf cihazların kullanımı sırasında ellere serbestlik çözümü getiren ilk üretici oluyor. Via serisi ile TomTom, Türkiye’de ilk defa sokak isimlerini de söyleyerek Türkçe sesli yönlendirme özelliği ve gidilecek hedefe en yakın park yerini seçebilme özelliğini de kullanıcıya sunuyor. Bluetooth ile ‘eller serbest’ arama işlevinden, yeni kullanıcı arayüzüne kadar birçok özellik TomTom Via’da yer alıyor. Via modeli, sürücülere cep telefonları için kullanabilecekleri bir araç kiti olarak da hizmet veriyor.
Ayrıca sürücüler, yeni kullanıcı arayüzü ile daha çok şey görebiliyor. 11 cm (4,31”) ve 13 cm (5”) dokunmatik ekran seçenekleri ile cihaz kolayca kullanılabiliyor.
Bilgi için: www.TomTom.com
ETİKETLER : Sayı:811

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN