Ürün Teknoloji 20 EKİM 2014 / 09:43

Netis ağ ürünleri Türkiye’de

Dünya pazarlarına yeni açılan ve hızla büyüyen Netis’in kablolu ve kablosuz tüm ağ ürünlerinin Türkiye dağıtıcısı DataStar oldu. DataStar Genel Müdürü Mehmet Kaplan, DataStar ve ekibinin bugüne kadar pek çok yeni markayı Türkiye pazarına kazandırdığını belirterek, “Bugün kendi alanında pazar lideri olan pek çok markayı ilk getiren ekibiz. Yine sektörünün liderlerinden ve hızlı büyüyen bir markayı daha sektöre kazandırmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. Netis ile işbirliklerinin uzun soluklu olacağını söyleyen Kaplan, “Yüksek Kaliteli, uygun fiyatlı ve Kolay kurulumlu ağ çözümleri konusunda kullanıcılara yepyeni ve dinamik bir seçenek sunuyoruz. Netis markasının kısa zamanda dünya pazarlarında elde ettiği başarıyı Türkiye’de de gerçekleştireceğine inancımız tamdır” dedi.

2000 yılında Çin Halk Cumhuriyeti merkezli Netcore Group bünyesinde kurulan Netis, ağ ürünleri ve ağ çözümleri üretiyor. Veri iletişim sektöründe önemli bir üretici haline gelen Netis, kablosuz yönlendiriciler (router), adaptörler, switch’ler, DSL yönlendiriciler, kablosuz ve kablolu PC kartları olmak üzere ağ konusunda hemen her ürünü üretip satışını yapıyor. Netis, 60’ın üzerinde ülkede ürünlerini satışa sunuyor. Şu anda dünya genelinde 120 milyon kişi tarafından ürünleri kullanılan Netis, özellikle Ar-Ge’ye çok önem veriyor ve Ar-Ge’ye yatırım yapmaya devam ediyor. Satış gelirlerinin yüzde 8’ini Ar-Ge’ye ayıran şirket, 300’den fazla yazılım ve donanım mühendisi ile sürekli yeni ürün geliştiriyor.
ETİKETLER : 992
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN