Ürün Teknoloji 31 OCAK 2016 / 10:07

Nokia geri mi dönüyor?

Nokia, telefon işini Microsoft’a sattıktan sonra belirli bir süre için bu alanda iş yapmayacağına dair bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşmanın ne kadar süreyle olduğu bilinmiyor. Ama geçtiğimiz günlerde Nokia’nın yayınladığı bir video bu anlaşmanın yakında sona ereceğini ve tekrar telefon işine döneceğinin sinyallerini veriyor.

Nokia gibi zamanında çok iyi telefonlar üreten bir şirketin bu işe tekrar dönmesi aslında sevindirici bir gelişme. Belki son yıllarda iyice durgunlaşan pazara bir kan getirebilir.

Gelelim ipuçlarına…

Nokia’nın yayınladığı videoda Nokia’nın tablet ürünü N1’e çok benzeyen bir tablet bulunuyor. İyice dikkat ettiğinizde N1’den biraz daha büyük ve farklı olduğunu görebiliyorsunuz. Video’daki bir diğer detay ise selfie çeken kızların elindeki akıllı telefon. Nokia’nın 2016’daki sürprizi sanırız bu yeni cihazlar olacak…
 
ETİKETLER : Nokia 1057

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN