Ürün Teknoloji 14 EKİM 2011 / 11:04

Ofis belgelerinin kontrolü parmağınızın ucunda

CeBIT Eurasia 2011’de ofislere yönelik yeni ürünlerini sergileyecek Mitasan, renkli ve siyah-beyaz fotokopi, yazıcı, tarayıcı ve faks modelleriyle iş dünyasının karşısına çıkacak. Fuarda tanıtımı gerçekleşecek ürünler arasında Sharp’ın, dokunmatik ekranlı ilk MFP modelleri bulunacak. Yeni nesil çok fonksiyonlu sistemlere (MFP) taşınan akıllı telefonlardaki kullanıcı arayüzü, daha fazla verimlilik ve daha kolay kullanım sağlıyor.
Yeni MX-2610N ve MX-3110N modelleri, 10,1 inç büyüklüğündeki kontrol panelleri ile kullanıcılara herhangi bir tuşa bastıktan sonra her belgenin ayarlarını küçük bir dokunuşla yapabilme rahatlığı sunuyor. Ürünlerin tasarımında, kullanım kolaylığını artırmaya ve öğrenme süresini düşürmeye odaklanılmış. Cihazdaki tüm fonksiyonları kolaylıkla idare etmek için geniş tutulan ekranın yanı sıra metin ve ikonların kolay okunur şekilde olması da, kullanıcı dostu arabirimin hızlı bir şekilde öğrenilebilmesini sağlıyor. Ayrıca dokunmatik kontrol panelinin konumu dikey eksende değiştirilebildiğinden, engelli çalışanlar da cihazları tekerlekli sandalye hizasından rahatça kullanabiliyor.

Çok fonksiyonlular bilgisayara dönüşüyor
Akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamalar dokunmatik ekranların desteğiyle parlak bir döneme girdi. Sharp, dokunmatik ekranlara yer verdiği yeni ürünlerinin iş alışkanlıklarını değiştirecek yeni kapılar açacağına inanıyor. Günlük ofis görevlerini otomatik hale getirmek ve taranan belgeleri doğrudan uygun hedeflere göndermek için MFP’lerde Sharp OSA (Açık Sistem Mimarisi) kullanılıyor. Bu sayede uygulamaların düzenlemesi yapılabiliyor.
Ürünler ile herhangi bir bilgisayara ihtiyaç duymadan internete erişip; web üzerinde haritalar indirebilir, araştırma ve fotoğraf arama yapabilir, tüm içeriği doğrudan yazdırabilirsiniz.
Bilgi için:
www.mitasan.com.tr
ETİKETLER : Sayı:841

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics