Ürün Teknoloji 12 AĞUSTOS 2011 / 17:09

Ofislerin küçük dev adamı

İnterpromedya Test Merkezi’nde bu haftaki konuğumuz Toshiba Elektromak tarafından ülkemize getirilen çok fonksiyonlu yazıcı Toshiba e-STUDIO223cs oldu.
Toshiba e-STUDIO223cs, büyük ya da küçük bütün ofislerin ihtiyacını karşılayabilecek, az yer kaplayan ve kurumlara ciddi maliyet avantajları sağlayan renkli bir çokfonksiyonlu yazıcı. Yani bu ürünü diler, yazıcı, diler tarayıcı diler fotokopi-faks makinesi olarak kullanmak mümkün. Toshiba Elektromak tarafından satışa sunulacak ürün,  standart bir çokfonksiyonlu yazıcıya göre daha küçük boyutlara sahip ve dakikada 22ppm/cpm renkli, 24ppm/cpm siyah beyaz yazdırma/kopyalama hızlarına sahip.
Boyutta küçük ancak verimlilikte büyük, Toshiba e-STUDIO223cs profesyonel renkli ve siyah/ beyaz  yazdırma, kopyalama, tarama ve faks kabiliyetleri ile bütün ticari doküman ihtiyaçlarını karşılıyor. Yaptığımız testler az önce verdiğimiz baskı sürülerini doğrulasa da renk doğrulama anlamında mutlaka profesyonel bir üründen destek almak gerekiyor. Öte yandan yüksek yazdırma ve kopyalama hızları, USB hafızadan doğrudan çıktı alma, PDF dosyalarının doğrudan yazdırılması ve kimlik kartlarının her iki yüzünün de kâğıda müdahale etmeden bir seferde kopyalaması gibi yoğun özellikleriyle bu c,hazın bir adım öne çıktığını söylemek gayet mümkün. e-STUDIO223cs zaman ve mekanın önemli olduğu bir ortamda doküman üretme ve yönetme kabiliyetlerine de sahip.

Kolay kullanım
Toshiba e-STUDIO223cs kontrolü kullanıcılara veren, kullanımı kolay ve çok yönlü bir çokfonksiyonlu ürün. Eğimi ayarlanabilir 3.5-inç genişliğindeki LCD paneli, tek dokunuşun yeterli olduğu tuşları ile gelişmiş özelliklerine ve fonksiyonlarına kolayca erişilebilir ve makinenin nasıl çalıştığı konusunda fikir sahibi olmak da çok kolay. Birkaç dakika içinde de sanki her zaman bu makineyi kullanıyormuş hissi uyanıyor kullanıcıda. Basit bir tasarıma sahip olan ve kullanıcının kolay bir şekilde toner ve kâğıtlara erişmesine olanak sağlayan cihaz, aynı zamanda kolay bakım olanağına da sahip.

Maliyet azaltıcı ve çevre dostu
Toshiba e-STUDIO MFP’leri ticari ortamlar göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir cihaz. Çift taraflı baskı, 2’si 1 arada, 4’ü 1 arada, otomatik uyku modu gibi ekonomik özellikleri maliyetleri düşürür ve enerji tasarrufu sağlar. Buna ek olarak, e-STUDIO223cs, Energy Star gereksinimleri ile uyumlu ve uyku modundaki düşük güç tüketimi çevre üzerindeki etkisini önemli ölçüde azaltıyor.

Kısaca Toshiba e-STUDIO223cs
Nedir: Çok fonksiyonlu yazıcı.
l Artılar:
Hafif, kolay kurulum ve hızlı başlangıç.
l Eksiler:
Ekstra uygulamaların kurulumu.
l Fiyatı:
Cihazın ülkemizdeki tavsiye edilen satış fiyatı 1700 dolar artı KDV.
ETİKETLER : Sayı:834

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics