Ürün Teknoloji 12 AĞUSTOS 2011 / 17:15

Öğrenciye dost teknoloji

Fujitsu’nun yeni piyasaya sürdüğü, Lifebook ailesinin yeni üyesi SH531, küçük boyutlarına sığdırılmış birçok özellik ile öğrencilerin yeni dönemdeki en yakın arkadaşı olmaya aday. SH531, kaybolmaya ve çalınmaya karşı geliştirilen Computrace özelliği, sıvı dökülmelerine ve çizilmelere karşı dayanıklı gövde yapısı sayesinde en az iş hayatı kadar hareketli olan öğrenciliğin tüm ihtiyacına karşılık veriyor. Intel Core i3 ve i5 işlemcilerle donatılan bilgisayar 6 saatin üzerinde bir kullanım imkanı sunuyor. Böylece kullanıcısını şehir şebekesine bağımlı bırakmıyor.
Intel’in harici bir monitöre kablosuz olarak görüntü aktarmaya yarayan teknolojisi sayesinde bilgisayarınızı bir medya oynatıcı gibi kullanarak filmlerinizi büyük ekran TV’nizde izlemeniz mümkün oluyor. Bunun dışında üründe dahili Bluetooth, Wi-Fi, eSATA girişi ve ExpressCard yuvası bulunuyor.
Bilgi için: www.fujitsu.com.tr
ETİKETLER : Sayı:834
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN