Ürün Teknoloji 14 MAYIS 2017 / 20:11

OKI’nın tek partneri Penta

Penta Teknoloji OKI’nin Türkiye’deki tek partneri oldu. Penta Teknoloji, Türkiye çapında 6 binden fazla bayiye uçtan uca çözümler sunuyor. OKI META Başkan Yardımcısı Mathias Militzer, “Türk pazarı OKI için çok güçlü bir fırsat sunuyor. Penta Teknoloji ile ortaklığımız, Türkiye’deki şirketlerle daha yakın çalışmamızla paralel olarak ülkeye olan bağlılığımızın bir göstergesi. İş ortaklığımızla beraber tek ve katma değerli dağıtıcımız olan Penta Teknoloji’nin güçlü yanlarıyla küresel OKI markasını ve endüstriyel ve ofis baskı çözümleri sağlayıcılığı alanında liderliğimizi bir araya getirmiş oluyoruz” dedi.
Penta Teknoloji Genel Müdürü Mürsel Özçelik de, “OKI ile iş ortaklığımızı farklı bir kulvara taşımaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. İş ortaklarımızla Penta’nın Satış Pazarlama ve Operasyon birimlerinin de gücüyle OKI markasını Türkiye pazarında daha ileri taşıyacağız. Bünyesinde birçok farklı marka ve kategoriyi barındıran Penta Teknoloji ile OKI’nin endüstriyel ve ofis baskı çözümlerini içeren geniş ürün yelpazesinin güçlü birlikteliğiyle beraber gerek pazar payımızı gerekse yaygınlığımızı arttıracağımıza inanıyoruz” yorumunu yaptı. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN