Ürün Teknoloji 02 ŞUBAT 2015 / 09:08

OKI yeni çevre dostu yazıcı ve MFP serisini görücüye çıkardı

OKI, siyah/beyaz yazıcılar ve çok fonksiyonlu ürün portföyünü yeniledi.

Tek fonksiyonlu siyah/beyaz “B412dn, B432dn, B512dn” yazıcılar ve çok fonksiyonlu (MFP) siyah/beyaz “MB472dnw, MB492dn, MB562dnw” yazıcıları kullanıcıların beğenisine sunan OKI, farklı büyüklüklerdeki işletmelerin ihtiyaç ve bütçelerine uygun seçenekleri ve esnekliği sağlamayı amaçlıyor. Yeni ürünler OKI’nin 3 yıllık uzatılmış garantisi ile destekleniyor.

Kulanım maliyetlerini düşünülerek tasarlanan tasarruflu yazıcı ve MFP’ler, bir dizi özellik ve performans artırıcı fonksiyon içeriyor. Ayrıca, standart olarak sunulan düşük enerji tüketimi ve çift taraflı baskı gibi özellikler ile işletme maliyetlerinin düşürülmesine katkıda bulunuluyor.

Yüksek kapasiteli tonerler, yüksek baskı hızları ve geniş bir medya yelpazesi ile desteklenen yeni B412dn, B432dn ve B512dn siyah/beyaz yazıcılar en titiz işletme veya çalışma grubunun ihtiyaçlarını karşılıyor, hızlı ve yüksek kaliteli A4 siyah/beyaz baskıyı masaüstüne taşıyor.

Çok fonksiyonlu yazıcılar (MFP) MB472dnw, MB492dn ve MB562dnw, baskı-kopyalama-tarama-faks yeteneklerini tek bir cihaz içinde bir araya getirerek maliyet ve alandan tasarruf sağlıyor. Kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanan MB492dn ve MB562dnw’nin üzerindeki 7 inçlik LCD renkli dokunmatik ekran maksimum verimlilik için kişiselleştirilebiliyor.

3GB dahili multimedya kartın (eMMC) cihazlara dahil edilmesi ise büyük boyutlu baskı işlerinin daha hızlı işlenmesini, belgelerin ve fontların saklanmasına olanak sağlıyor. Secure Print ile de yeni yazıcılarda eksiksiz belge güvenliği sağlanıyor.

Müşteri ihtiyaçları ön planda

Yeni siyah/beyaz serilerde yer alan tüm modeller “Google Cloud Print ready” olarak sunuluyor ve “AirPrint by Apple Inc” ile uyumlu durumda bulunuyor. Bu iki özellik, doğrudan bir yazıcıya bağlanmak zorunda kalmadan, istenilen noktadan uzaktan baskıya olanak sağlıyor.

OKI’nin yeni kullanımı kolay yeni siyah/beyaz yazıcı ve MFP’leri işletmelere tamamen yeni performans ve verimlilik düzeyleri sağlarken yüzde 100 oranında müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanıyor.

Yazıcı ve MFP’lerin tamamı Energy Star 2.0 ve Blue Angel sertifikasyonlarına sahip. Yeni modellerin her biri düşük gürültü ve enerji tüketimi için sessiz mod sağlıyor ve enerji tasarruf özelliği olan derin uyku modundan hızlıca çıkabiliyor.
ETİKETLER : 1007

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics