Ürün Teknoloji 30 NİSAN 2017 / 17:23

OSRAM’ın yeni retrofit farları Golf VI’de yerini aldı

Aydınlatma sektörü şirketi OSRAM, tam retrofit far portföyünü LEDriving Xenarc Golf VI Edition ile genişletiyor. 2004-2008 yılları arasında üretilmiş Audi A4 B7 için yapılan LEDriving Xenarc farlardan sonra, OSRAM Volkswagen Golf VI için bir üst sınıf farları sunuyor. Bu yeni ön aydınlatma, mevcut halojen farların araçta önemli bir tadilat gerektirmeden kolaylıkla değiştirilebilmesini sağlayan onaylanmış bir üst sınıf çözümü getiriyor. Kişiselleştirmeyi tercih eden VW sahipleri için OSRAM aydınlatma tasarımcıları da LEDriving Xenarc Golf VI Edition’ın GTI, Siyah ve Krom olmak üzere üç özel versiyonunu ortaya koydu.
LEDriving Xenarc Golf VI Edition yapısında, VW’nin halojen farlarının yerini, yenilikçi xenon ve LED teknolojisi alıyor. Tam retrofit farların ışık çıkış gücü orijinal ön aydınlatmadan çok daha yüksek. Standart halojen farlara kıyasla yüzde 110’a kadar daha yüksek parlaklık verimi, yoldaki tehlike bölgelerine ve nesnelere çok daha fazla ışık gönderilebileceği anlamını taşıyor. 
Öte yandan OSRAM, Tvilight hisselerinin önemli bir bölümünü alarak şehirlerin giderek artan akıllı aydınlatma çözümleri taleplerine cevap vermeyi hedefliyor. Aydınlatma ağları, akıllı şehir altyapılarının da temeli. Bunun yanında şehir içi trafik yönetiminin desteklenmesi veya hava kalitesinin izlenmesi gibi ek değerler de önem taşıyor. Akıllı şehirler için dış aydınlatmada öne çıkan OSRAM, Tvilight’ı portföyüne ekleyerek, bu alandaki konumunu güçlendiriyor. 2012 yılında kurulan Tvilight, dış mekân uygulamaları ve sensörler için aydınlatma yönetimi yazılımlarında uzmanlaşmış bir şirket. Akıllı cadde ışıklarının sürdürülebilir şehir büyümesinde ve şehirlerin ağ bağlantılarına sahip ve akıllı hale getirilmesinde Tvilight da yenilikçi bir akıllı şehir yazılım platformu geliştirdi ve binlerce akıllı aygıtı da bütün dünyaya yaydı.  
 
ETİKETLER : OSRAM’ Golf VI 1120

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN