Ürün Teknoloji 03 ŞUBAT 2014 / 16:38

Öykülerinizi bütünleştirin

6 inçlik 1080p Full HD ekranı ile Nokia Lumia 1520 sayesinde tablet ve telefon olarak iki ayrı cihaz taşımaya ihtiyaç duymayacaksınız! Üstelik Nokia Lumia 1520 alan herkese kılıf hediyeÖyküleri bütünleştirin

Nokia Lumia ailesinin büyük ekran özellikli üyelerinden olan Lumia 1520 ile Nokia Storyteller, görüntü düzenleme araçları ve 20 megapiksel PureView kamera sayesinde anılarınızı öyküleştirebilirsiniz. 20 MP PureView kamera ile olağanüstü fotoğraflar çekerek bunları Nokia Storyteller etkileşimli HERE haritalarını kullanarak size özel bir kurguyla bütünleştirebilirsiniz.

Nokia Lumia 1520 ile dahili Microsoft Office ile Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını orijinal biçimlendirmeyi kaybetmeden görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. İsterseniz belgelerinizi SkyDrive'a kaydederek size uygun bir zamanda tekrar çalışabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü fotoğrafları yeniden çerçeveleyip kırpabilir, öykülerinizi farklılaştırabilirsiniz. Nokia Lumia 1520’nin özel fotoğraf düzenleme araçlarıyla yazılar ekleyin ve yaratıcı efekti ve filtreleri deneyin.

Nokia Lumia 1520 Nokia Rich Recording ve 4 dahili mikrofon stereo kayıt değil, aynı zamanda kaydetmek istediğiniz ses için geliştirilmiş ses netliği elde edersiniz.

Daha iyi  Windows 8 deneyimi

Nokia Lumia 1520, sadece Windows Phone 8'de bulunan Canlı Kutucuklar ve Kişiler gibi  özelliklerle sunuluyor. Büyük ekran için optimize edildiğinden, Windows Phone 8 deneyiminiz daha da iyi bir hale geliyor.  Dahili Microsoft Office, Microsoft Exchange, Office 365 ve Lync iş uygulamaları ve kurumsal düzeydeki güvenlik sistemiyle verimli bir iş telefonu.

Sarı, beyaz, siyah ve parlak kırmızı renklerde satışa sunulan Nokia Lumia 1520’nin kılıf hediyesiyle beraber tavsiye edilen perakende satış fiyatı (KDV dahil) 2.199 TL
ETİKETLER : Nokia Lumia 1520 i

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics