Ürün Teknoloji 22 EYLÜL 2014 / 14:18

Oyun tutkunları için yeni mekanik klavye

Logitech’in yeni mekanik klavyesi G910 Orion Spark, dayanıklılık ve akıllı aydınlatma gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Oyunseverlerin ve e-spor oyuncularının sesine kulak veren Logitech, yeni mekanik klavyesi Logitech G910 Orion Spark’ı tanıttı. Romer-G anahtar ile diğer mekanik tuşlara göre daha hızlı harekete geçiş özelliği sunan klavye aynı zamanda akıllı aydınlatma sistemine de sahip. Yeni klavyenin özellikleri şöyle:

Romer G Mekanik Anahtarlar

Romer-G anahtarları, 1.5 mm’lik harekete geçirme alanıyla rakip mekanik anahtarlara kıyasla daha hızlı harekete geçiş özelliği sunuyor. 70 milyon tuş darbesine dayanıklı Orion Spark, pazardaki diğer ürünlere kıyasla yoğun oyun oynamadan kaynaklanan aşınmaya karşı daha uzun ömürlü.

Akıllı RGB Aydınlatması

Orion Spark’ın her bir tuşunun aydınlatması, 16.8 milyon farklı renk seçeneğiyle özelleştirilebiliyor. Tuşları, büyülerin ya da diğer komutların izini sürmek için dilediğiniz renk ile işaretleyebilir, kurulumunuza uyması için renkleri değiştirebilir ya da oyuna göre renkleri ayarlayabilirsiniz. Her tuştaki harfin eşit olarak aydınlanması için; ışıklandırma, her tuşun merkezine yerleştirilmiş ve hassas optiklerle yönlendirilmiş.

Arx Control Uygulaması

Logitech G’nin yazılımı (LGS-Logitech Gaming Software) ile birlikte çalışan yeni uygulaması Arx Control, oyun içi bilgileri, sisteminizin performans durumu ve medya kontrolü dahil geniş bilgiye mobil cihazınızla ulaşmanızı sağlıyor.

Programlanabilir 9 G Tuşu

Karmaşık komutlara daha kolay ve hızlı erişmek için oyun kontrollerini ve macroları programlanabilir dokuz G tuşuna atayarak favori oyununuzu özelleştirebilirsiniz.

 

 
ETİKETLER : 989

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics