Ürün Teknoloji 29 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Oyun zamanıLogitech Wireless Gaming Headset G930

Logitech Gaming Keyboard G510Logitech, 7.1 dolby surround sound sunan Logitech Wireless Gaming Headset G930, 13 kontrol özelliğine sahip Logitech Wireless Gaming Mouse G700 ve Logitech’in özel GamePanel LCD ekranına sahip Logitech Gaming Keyboard G510’dan oluşan üç yeni oyun aksesuvarını piyasaya sundu. Logitech’in ödüllü G Serisi’nin yeni üyeleri, kullanıcıları teknik kısıtlamalardan kurtararak favori oyunlarında maksimum performans yakalamaları için tasarlanmış durumda.
Logitech Wireless Gaming Headset G930, detaylı bir konumsal ses alanı yaratarak oyun sırasında rakipleriniz daha sizi görmeden onları duymanızı sağlayan 7.1 Dolby surround sound’la sizi oyunun içine alıyor. İki yönlü sıkıştırılmamış ses akışı için özel tasarlanan kablosuz teknoloji ile kablosuz bağlantının yol açtığı gecikme ya da parazitlerden dolayı dikkatiniz dağılmadan oyununuza odaklanabileceksiniz.
G930 oyun kulaklığı tam kontrole sahip olmanızı sağlayan müzik, ses değiştirme ve sesli konuşma fonksiyonları için üç adet programlanabilir G tuşuyla tam donanımlı bir tasarıma sahip. ‘Memory-foam’ teknolojisiyle yorgunluğu yok eden G930, yumuşak kulak dolgularıyla da baskı noktalarını azaltıyor ve istenmeyen gürültüyü ortadan kaldırıyor. Kulaklığın gürültü engelleyici mikrofonu, takımınızla koordineli bir şekilde hareket etmeniz için sesinizin yüksek ve net bir şekilde duyulmasını sağlıyor. 10 saatlik pil ömrü bulunan ürünün dahili şarj tabanıyla kulaklığı kullanmaya devam ederken kolayca şarj edebilirsiniz.
MMO için optimize edilen G700, FPS oyunları için de gerekli olan hassasiyeti sunmaya devam ediyor. Konforlu bir kullanım sunan G700, oyunun kontrolünü elinizde tutmanızı ve derinlemesine bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. G700’ün hassas bir şekilde yerleştirilmiş 13 adet kontrol tuşu, kolay hareketleri ya da karmaşık makroları tek bir tıkla harekete geçirmek için programlanabiliyor.
Elin formuna uygun ergonomik doğal dalgalara sahip fare ile uzun süre konforlu oyun deneyiminin keyfine varabilirsiniz. G700’ün hızlı bağlanan şarj kablosu, hem fare kullanım halindeyken güç sağlıyor, hem de LAN uyumlu bağlantı için kablo üzerinden bilgi aktarıyor.
Üç farklı moda sahip 18 adet programlanabilir G tuşuyla her oyun için 54 makro ayarı sunan G510, kazanmak için ihtiyacınız olan tüm fonksiyonları sunuyor. Favori oyunlarınız için makroları önceden tanımlayabilir ya da kolay kişiselleştirme özelliğiyle anında yeni makrolar yaratabilirsiniz.
Logitech’e özel GamePanel LCD, gerçek zamanlı oyun istatistiği ve PC performans verisi sunuyor. Kişiselleştirilebilir arkadan RGB ışıklandırma özelliği ise klavyenizi gece gündüz fark etmeden rahatlıkla kontrol etmenize olanak sağlıyor.
G510, ayrıca USB üzerinden net bir sayısal iletişim sağlamak üzere bilgisayarınıza analog kulaklık bağlamanızı sağlayan 3.5 mm boyutunda ses jak’larına da sahip.
Eylül 2010 itibariyle satışa sunulacak ürünlerin KDV hariç fiyatları: Logitech G510 için 115 dolar, Logitech G700 için 116 dolar ve Logitech G930 için 299 dolar olarak sıralanıyor.
Bilgi için:
www.logitech.com.tr
ETİKETLER : Sayı:786

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics