Ürün Teknoloji 16 ARALIK 2013 / 08:12

Özgürlük ve mobilitenin yazıcı hali

Brother, mobil kullanıcılar için tasarladığı yeni kompakt Pocketjet 622 yazıcısını Türkiye’de satışa sundu. Termal yazdırma teknolojisi ile her yerde çıktı almayı kolaylaştıran mobil yazıcıyı en çok saha ekiplerinin, sağlık personelinin, lojistik şirketlerinin kullanması bekleniyor. Cihaz, şablon kaydetme özelliğiyle kullanıcıya daha önce aldığı formatı kaydetme imkanı sağlayarak örneğin fatura kesen bir saha çalışanına büyük kolaylık sağlıyor.
Kablo ile bilgisayardan, tabletten, telefondan ve el terminallerinden her yerde çıktı alma olanağı sunan Pocketjet 622’yi araçta da şarj edebiliyorsunuz. Araç içi kullanım aparatıyla içinde iki çeşit pil bulunan Pocketjet 622 ile seri olarak çıktı alabiliyorsunuz.
Mürekkep ya da toner kullanmayan cihaz termal yazdırma teknolojisi ile kullanıcıları ekstra toner, kartuş maliyetinden kurtarıyor.
Pocketjet 622 mobil yazıcının Türkiye tanıtımında konuşan Brother Planlama Müdürü Güçlü Akpınar ürünün özelliklerini ve kullanıcılara sağladığı avantajları paylaştı: “Pocketjet 622 sayesinde bir teklif ya da sunum baskısı almak için ofise ya da bir sayısal çıkış merkezine dönmelerine gerek kalmıyor. Kullanıcılara hem zaman hem de ekonomik kullanım sağlayan bu ürünle kontratlar ve servis raporları gibi detaylı doküman baskıları kolayca yapılabiliyor. Yurtdışındaki kullanımına baktığımızda, 300 bin sayfa ömrü olan bu cihazı pilotlar ve teknisyenler, emniyet çalışanları ve sağlık ekipleri tercih ediyor.”
Hedef kitleye göre seçenekler sunan Brother mobil yazıcıların bluetooh’lu ve kablosuz ağ bağlantısı ile çıktı alma olanağı sunan diğer modelleri de yakında Türkiye’de kullanıma sunulacak.
ETİKETLER : Sayı:950

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN