Ürün Teknoloji 15 KASIM 2015 / 12:59

Panasonic’in bullet kameraları piyasada

Kasım ayının ilk günlerinde piyasaya sunulan WV-SPW532L ve WV-SPW312L bullet kameralar, Panasonic’in 3 ve 5 serisi kameralarından birçok özellik barındırmalarının yanında maliyet açısından da çok avantajlı.
Belirli Alanda Değişken Görüntü Kalitesi (VIQS) seçeneği, kameraların bir görüntü üzerindeki belirli alanları daha yüksek kaliteyle göstermelerine olanak tanıyor ve görüntünün diğer kısımlarının daha düşük kaliteyle gösterilmesini sağlıyor. Görüntü kalitesindeki bu farklılık, dosya boyutunu küçültürken, hem yayın hem de veri depolama maliyetlerini azaltıyor.
Kameranın düşük dosya boyutuyla daha yüksek kalitede görüntüler sunmasını sağlayan bir diğer özellik de H.264 sıkıştırma. Bunun yanında, Panasonic akıllı şifreleme teknolojisi, bant genişliğini %70’e varan oranda daraltarak maliyetleri azaltıyor. Her iki sürüm de WJ-NV200 Ağ Disk Kaydedici ile tamamen entegre edilebiliyor.
SPW532L 30 fps’ye varan seviyede 1080p Full HD görüntü kaydedebiliyorken SPW312L 30 fps’ye varan seviyede 720p HD kaydı alabiliyor. Dahili ve akıllı kızıl ötesi LED’ler, aydınlatma şartlarına uyum sağlayarak her türlü aydınlatma koşulunda canlı ve net görüntüler sunulmasını sağlıyorlar. 
IP66 dereceli bullet kameralar hem suya hem de toza karşı dirençli olmalarının yanında dış mekan montajlarına da uyumlu. Kameralar, bir temel bağlantıya ihtiyaç duyulmadan doğrudan bir duvara monte edilebiliyor, kolaylıkla ve hızla kurulabiliyor.
ETİKETLER : 1046

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics