Ürün Teknoloji 23 ŞUBAT 2015 / 06:57

Panasonic 3-chip DLP lensini tanıttı

Panasonic tarafından üretilen dünyanın en kısa atımlı 3-chip DLP değiştirilebilir lensi, Astel Elektronik tarafından pazara sunuldu. Ultra kısa atım lens sayesinde, geniş ölçekli görüntülerin çok daha kısa mesafelerde herhangi bir gölgelenme olmadan yüzeye yansıtılmasını sağlayan 3-chip DLP değiştirilebilir lens ile 200 inç (5m) genişliğinde bir görüntü için artık sadece 60 inç (1,5m) bir mesafe yeterli oluyor. Görüntü-projektör mesafesini minimuma indiren 3-CHIP DLP değiştirilebilir lens, özellikle eğlence, kiralama ve sahne uygulamalarında üstün performans gösteriyor. Genellikle büyük organizasyonlarda, konserlerde ve müze gibi mekanlarda kullanılan 3-chip DLP projektörler; üretilen bu yeni lens ile artık çok daha dar ve kısıtlayıcı alanlarda da, aynı üstün projeksiyon performansıyla kullanılabilecek.

3-chip DLP değiştirilebilir lens sayesinde, geniş ölçekli görüntülerin çok daha kısa mesafelerde herhangi bir gölgelenme olmadan yüzeye yansıtılması sağlanıyor. Sunucunun da dikkatini dağıtmadan dev ekran projeksiyon gerçekleştiren lens ile sahne arkası alan ihtiyacı minimuma indiği için büyük mekanlarda sistem entegrasyonu da kolaylaşıyor. 200 inç (5m) genişliğinde bir görüntünün yansıtılması için artık sadece 60 inç (1,5m) bir mesafe yeterli oluyor.

20,000 lümen parlaklığa sahip amiral gemisi PT-DZ21K dahil Panasonic 3-chip DLP projektörlerin tümüyle uyumlu lensin atım oranı WUXGA / 1080p çözünürlük için 0.36:1, SXGA+ çözünürlüğe sahip cihazlar için 0.39:1 ve WXGA çözünürlüğe sahip cihazlar için ise 0.40:1.
ETİKETLER : 1010

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics