Ürün Teknoloji 01 ARALIK 2014 / 10:09

Panasonic JS-970 ile perakende operasyonlarına esneklik katıyor

Panasonic, restoranlar, perakendeciler ve otel-konaklama gibi turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için geliştirdiği modüler POS cihazı JS-970 All In One’ı duyurdu.

Çok yönlü ve modüler tasarımı ile kazandığı esneklik sayesinde perakende operasyonlarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlanabilen Panasonic JS-970, değiştirilebilir dokunmatik ekranları sayesinde cihaz her perakendecinin ihtiyacına göre kişiselleştirilebiliyor. Bu modüler yaklaşım sayesinde cihazın servis ve parça değişim süreçleri basitleşiyor ve tüm bu süreçler boyunca cihazın kullanımı sürdürülerek toplam sahip olma maliyeti düşürülüyor.

JS-970, görüşü netleştiren ve dirençli dokunmatik ekran becerisine sahip olan 15 inç boyutunda XGA ekranla birlikte geliyor. Özel projeler için cihazın 17 inç boyutunda, dirençli dokunmatik SXGA ve 15 inç kapasitif dokunmatik ekran seçenekleri de bulunuyor. Bu ekranlar daha rahat bir kullanım için 20 ila 90 derece açılarda bükülebiliyor ve hem sağa hem de sola 15 derece açıyla eğilebiliyor. Bu sayede kullanıcıya daha rahat bir kullanım ve daha yüksek bir cihaz deneyimi sunuluyor. Cihaza eklenen ekranlarla promosyon amaçlı video ve reklamlar da sergilenebiliyor.

Diğer opsiyonel özellikler arasında manyetik şerit okuyucu, güvenlikli manyetik şerit okuyucu, optik taramalı parmak izi okuyucu ve güvenlikli manyetik şerit ve parmak izi kombinasyonları bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak I butonu seçenekleri kullanıcıların kayıtları ve kimliklerinin doğrulanması amacıyla kullanılabiliyor. Tercihe bağlı pil kapatma özelliği de sistemin güvenli bir şekilde kapatılmasını ve herhangi bir güç kesintisinde veri kaybının önlenmesini sağlıyor.

Panasonic Perakende Ekip Liderlerinden Francesc Castro, yeni ürünü şu cümlelerle değerlendirdi:

“Bu en yeni orta seviye POS sistemi perakende sektörüne yönelik teknoloji çözümlerimizi daha da ileri bir noktaya taşıyor. Dayanıklı POS sistemlerimiz ve geniş çeşitlilikteki Toughpad tabletlerimizle, hızlı servis restoran sektörü, perakende mağazaları ve süpermarketlerde yazarkasa, sipariş alma, envanter, toplama, stoklama ve diğer satış adımlarına yönelik sorunlara çözümler sunuyoruz.”

Panasonic JS-970 All In One Kasım ayından itibaren satışa sunulacak.

 
ETİKETLER : 998

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics