Ürün Teknoloji 07 MART 2010 / 18:00

Paylaşıma yeni boyut, iki ayrı modelPaylasima2HTC’nin yeni telefonları Legend ve Desire, HTC Sense’in en yeni sürümüyle gelişmiş bir görsel deneyimi sunuyor. Ayrıca, ‘Friend Stream’ ile Android’i farklı bir boyuta taşıyor. HTC Sense teknolojisi üzerinde çalışan HTC Legend, eklentisiz, küçük bir çerçeve halinde işlenmiş düz ve pürüzsüz yüzeye sahip tek alüminyum bloktan oluşmuş durumda. 3,2 inç AMOLED HVGA ekrana sahip ürünün tasarımı, dar bir tuş ile çerçevelenmiş optik işaretleme birimi (joystick) ile tasarımı tamamlanıyor.
3,7 inçlik AMOLED WVGA ekrana sahip HTC Desire, erişim ve paylaşım dünyasını cebe taşıyor. Adobe Flash 10.1 ile gelen telefonun, Legend modelinde olduğu gibi optik işaretleme birimi bulunuyor.
HTC Sense teknolojisi, telefonun daha basit ve doğal bir biçimde çalışmasını sağlayan kişi odaklı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Bu deneyim kişilerin nasıl yaşayıp, iletişime girdiklerini izleyerek ve dinleyerek geliştirilmiş üç temel prensip etrafında yoğunlaşıyor. ‘Benim Olsun’, ‘Yakınımda Kal’ ve ‘Beklenmeyeni Keşfet’ şeklinde özetlenen bu temel prensipler, yeni HTC Sense deneyiminin de kilit öğelerini oluşturuyor.
HTC Legend, Nisan başından itibaren Vodafone aracılığı ile doğrudan kanallardan Avrupa’da piyasaya sunulacak. Asya da içinde olmak üzere dünyanın diğer yerlerinde pazara sunulması ise ikinci çeyrek dönemi başlarında olacak. HTC Desire ise belli başlı Avrupa ve Asya pazarlarında ikinci çeyrekten itibaren yaygın biçimde temin edilebilecek.
Bilgi için: www.htc.com

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics