Ürün Teknoloji 02 OCAK 2013 / 13:13

PC üreticilerine destek

Biostar anakartlarının Türkiye’de satışına başlayan DataStar, Biostar ile Türkiye’deki PC üreticileri için özel bir çalışma başlattı. Kendi markası ile PC üreten özellikle orta ve küçük ölçekli şirketlere yönelik bu destek çalışmasında logolu özel BIOS yazdırılıyor.

DataStar Ürün Müdürü Atilla Dandiboz, küçük ve orta ölçekli PC üreticilerinin kendi logosuyla açılabilen ürün konusunda sıkıntı yaşadıklarını ve bunun markalaşmada engel oluşturduğunu belirtti ve “Ureticilerin bu sorunlarına çözüm olmak üzere bu destek çalışmasını başlattık” dedi. Bu kapsamda, DataStar’dan en az 100 adet Biostar anakart alan şirketlere, istemeleri durumunda, logolu BIOS yazdırabildiklerini söyleyen Dandiboz, bunun için şirketlerin kendilerine logolarını göndermelerinin yeterli olduğunu ifade etti. “Bir işgünü içinde şirket logosu ile açılan özel BIOS yazdırabiliyoruz” diyen Dandiboz, “Böylece PC açılırken şirket logosu görülüyor. Bu da markalaşma açısından önemli bir avantaj sağlıyor” bilgisini verdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN