Ürün Teknoloji 09 HAZİRAN 2014 / 08:19

Penta Autodesk yetkili iş ortaklarıyla bir araya geldi

Dünyanın en önemli 3 boyutlu tasarım yazılım üreticilerinden olan Autodesk’in Türkiye dağıtıcısı Penta, iki gün süren etkinlikle iş ortaklarıyla buluştu.
Kısa süre önce 3 boyutlu modelleme yazılım üreticisi Tinkercard’ı satın alan ve amatörlerin telefonlarından 3 boyutlu modelleme yapabilmesi için uygulamalar çıkartan Autodesk, evde 3 boyutlu baskı alınması konusunda önemli adımlar atıyor. Spark ismi verilen yeni 3 boyutlu yazıcısını duyuran şirket, kim ne isterse 3 boyutlu olarak baskısını alabilsin istiyor.
Açık kaynak olarak piyasaya sürülen yazıcıdan üreticiler, yazılım geliştiriciler, ürün tasarımcıları, bilim insanları ve sektördeki diğer birçok paydaşın yararlanması bekleniyor.
Autodesk’in Türkiye dağıtıcısı olan Penta düzenlediği kanal toplantısıyla Autodesk yetkili iş ortaklarıyla bir araya geldi. İki gün süren toplantıda paralel oturumlarla gerçekleştirilen sektörel ve teknik sunumların yanı sıra sertifikalı satış ve iletişim eğitimlerine de yer verildi. Penta’nın iş ortaklarını kesintisiz olarak desteklediğini belirten Satış Pazarlama Müdürü Candan Tuncer katılımdan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederken toplantıların devam edeceğini bildirdi.
ETİKETLER : Sayı:975

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics