Ürün Teknoloji 12 OCAK 2015 / 09:25

PerfectCloud ürünleri Türkiye’de

Mekatronk Yazılım, PefectCloud ürünlerinin Türkiye distribütörü oldu.

Mekatronik Yazılım, Kanada Toronto Üniversitesi’nde geliştirilmiş ödüllü, web/bulut uygulamaları için kimlik yönetimi, tekli oturum, güvenlik ve kriptolu PerfectCloud ürünlerinin Türkiye distribütörü oldu.

Kurumsal ve kişisel kullanıcılara yönelik bayi ve dağıtım kanalı geliştirme çalışmalarına başlanmış olup, özellikle kamusal alandaki veri ve verilere erişim güvenliği konusunda ihtiyaçların karşılanması bakımından PerfectCloud, yakın gelecekte popüler bir ürün yelpazesi olmayı amaçlıyor.

İki adet PerfectCloud ürünü Mekatronik Yazılım ile birlikte kullanıcılarla buluşacak:

- SmartSignin: SmartSignin (Akıllı İmzalama), bulut sistemi için, en güvenli tek girişlik oturum açma ve kimlik ve erişim yönetim çözümü sağlıyor.

- SmartCryptor: SmartCryptor (Akıllı Şifreleme) kullanıcıların bilgilerini güvenli bir şekilde saklamalarını ve diğerleriyle paylaşmalarını sağlayan bir bilgi şifreleme çözümü sunuyor.

Konuyu değerlendiren PerfectCloud CEO’su Mayukh Gon, Türkiye pazarına sunacakları çözümlerle birlikte şirketlerin, internet ve bulut platformlarındaki kimliklerini herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadan kontrol edebileceklerini söyledi.
ETİKETLER : 1004

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics