Ürün Teknoloji 23 ŞUBAT 2015 / 06:57

Personelin devamlılığına kontrol

Art Sistem Bilgisayar’ın ‘güvenlik izleme sistemleri’ başlığındaki tescilli markası olan Uranium Security Solutions, 4 yıldır güvenlik pazarı tarafında bayilerine çözümler sunuyor. CCTV sektöründe faaliyet gösteren Uranium Security Solutions; parmak izi okuma, kartlı geçiş ve şifreli girişi destekleyen FPC-01 cihazının tanıtımını yaptı. 32 Bit işlemciye sahip FPC-01 ürünü, parmak izi tanımada Smack Finger V3.0 algoritmasını kullanıyor. Bin parmak izi tanımlanabilen cihaz, Proximity kart ve şifreli girişi de destekliyor.

Cihazla beraber, giriş çıkış yazılımını da ücretsiz verdiklerini söyleyen Uranium Security Solutions Genel Müdürü Aytuğ Tavşan; tüm ürünlerde, üründe kullanılan chip’leri kataloğuna, web sitesine ve ürün kutusu üstüne yazarak CCTV pazarında doğru marka algısını pekiştirdiklerini, CCTV ve PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemleri) tarafında yatırımlarını arttırmayı hedeflediklerini vurguluyor.

Çağrı merkezi ayrılacak

PDKS tarafında puantaj yazılımı, mesai hesaplama, yemekhane yazılımı ve spor salonu otomasyonları ile pazar payını arttırmayı hedefleyen Uranium Security Solutions, PDKS ürün ailesine yeni cihazları ise önümüzdeki aydan itibaren ekleyecek.

Web tabanlı PDKS yazılımı geliştirdiklerini söyleyen Tavşan, kullanıcıların her yerde, bilgisayar ya da akıllı telefonları üzerinden PDKS verilerine ulaşabileceklerini vurguluyor. Öte yandan, teknik desteği arttırabilmek için çağrı merkezi kurma çalışmalarına hız verdiklerini söyleyen Aytuğ Tavşan, “Güvenlik ürünleri ve PDKS sistemlerinin çağrı merkezi hizmetini ayırmayı planlıyoruz. Böylece müşterilere daha hızlı hizmet verebileceğiz” diyor.

 
ETİKETLER : 1010

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics