Ürün Teknoloji 11 TEMMUZ 2010 / 18:10

Philips GoGear Aria’yı yeniledi

Philips GoGear Aria, hareket halindeyken yüksek ses kalitesi sağlayan FullSound teknolojisi, 45 saat müzik çalma süresi ve ses izolasyonlu kulaklıklarıyla kendini yeniledi.
MP3 şarkıları orijinal CD kalitesinin de üzerinde dinleme keyfi vaat eden Philips GoGear Aria; artık tek bir şarjla en sevdiğiniz müzikleri 45 saate kadar dinleme ve videoları 5 saate kadar izleme olanağı sağlıyor. Radyolu 4 GB ve 8 GB, radyosuz 4 GB olmak üzere farklı modelleri bulunan GoGear Aria’nın ses yalıtımlı kulaklıkları; müziği, düşük ses düzeyinde normal kulaklıklara göre daha iyi ses kalitesiyle dinlemeyi mümkün kılıyor. İnsanların kulak kanalı anatomisine dayanan ses yalıtımlı kulaklıkların açılı akustik tasarımı, ortamdaki ses kaynağı ile kulak kanalı arasında sızdırmazlık sağlayarak, istenmeyen ortam gürültüsünü ortadan kaldırıyor. Philips GoGear Aria ayrıca radyo desteği de sunuyor.
Bilgi için:
www.philips.com.tr
ETİKETLER : Sayı:779

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN