Ürün Teknoloji 13 NİSAN 2015 / 09:04

Philips nostaljiyi günümüze taşıyor

Philips, yeni plakçaları OTT2000 ile efsanevi pikap 1965 Philips AG4131’i günümüze taşıyor. Özellikle vinyl plak tutkunlarının dikkatini çekecek bu yeni ürün geleneksel ve modern tasarımı bir potada eritiyor.

Philips’in yeni plakçaları OTT2000; verimli bir hoparlör, dinamik olarak dengelenmiş bir pikap platformu, Bluetooth kablosuz akış ve MP3 kayıt için USB'ye kaydetme özellikleri ile donatılmış. Tüm bu özellikleri bir arada sunan cihaz, kullanıcılara birden çok kaynaktan müziğin keyfine varma imkanı sunuyor.

Son yıllarda müzik dünyasının yeniden yükselen trendlerinden biri plakların eski popülerliğini kazanmasıyla birlikte hareketlenen pikap pazarının son üyesi Philips OTT2000, vinly plakları yüksek ses kalitesiyle dinleme imkanı sunuyor. Retro görünümü ve ses kalitesi ile hem göze hem kulağa hitap eden OTT2000 plakçalar, çok yönlü bir ses sistemi olmasıyla fark yaratıyor.

OTT2000 ile ayrıca taşınabilir MP3 oynatıcıdan tüm müzik içeriğini kolayca Hi-Fi sistemine aktarılabiliyor. Bunun yanı sıra LP, DVD ve radyo üzerinden müzik kaydı yapılmasına olanak tanıyan sisteme sahip cihaz, bulundurduğu zamanlayıcı sistemiyle favori radyo programını haber verip, kullanıcılara kayıt etme imkanı tanıyor.

 
ETİKETLER : 1017

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics